Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K Inquisitor’ın Yeni Nesil Sürümü Yolda

Neocore Games, Warhammer 40K: Inquisitor'un gelecekte Yeni Nesil konsollara geleceğini duyuran yeni bir fragman yayınladı.

NeocoreGames, Warhammer 40K Inquisitor – Martyr‘in yeni nesil versiyonunun yapım aşamasında olduğunu duyurdu. Aksiyon RPG oyunu ilk olarak 2018’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da piyasaya sürüldü ve genellikle Diablo serisiyle bolca karşılaştırıldı.

Warhammer 40K Inquisitor – Martyr, 41. yüzyılda Caligari Sektöründe geçen izometrik bir nişancı oyunu. Oyunda, Tanrı-İmparator’un kuralına karşı çıkmaya ve Kaos Tanrılarına boyun eğmeye kararlı isyancıları ve muhalifleri yok etmek için alanı araştırmakla görevli dört Engizisyoncudan birinin rolünü üstleniyoruz. Oyun, zengin bir solo kampanyaya sahip ve dört oyuncuya kadar eşli oyun desteği mevcut.

Warhammer 40K Inquisitor 4K Desteğine Kavuşacak

Warhammer 40K Inquisitor

Warhammer 40K Inquisitor‘ın PlayStation5 ve Xbox Series X/S versiyonu 2022’de çıkacak ve en yeni konsol neslinin gelişmiş gücünden yararlanmak için bir dizi yeni özellik içerecek. Önceki PS5 ve Xbox Series X nesiller arası oyunlara benzer şekilde oyun, yüksek yoğunluklu aksiyonu sergilemek için mükemmel olan daha yüksek çözünürlüklü dokular ve geliştirilmiş gölgelerin yanı sıra yerel bir 4K desteğine de sahip olacak.

Geliştirilmiş sürüm, yok edilebilir ortamlara yönelik iyileştirmeler de dahil olmak üzere iyileştirilmiş fizikle birlikte gelecek. Oyunu PlayStation 5’te almayı planlayan oyuncular için Warhammer 40K, DualSense denetleyicisinin özelliklerini de kullanacak. Yeni sistemlere sahip olan oyuncular, takım arkadaşlarıyla nesiller arası çok oyunculu mod aracılığıyla oynayabilecek ancak bunun çapraz oyuna uzanıp uzanmayacağı belli değil.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.