Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K Kart Oyunu ‘Warpforge’ Duyuruldu

Warpforge 2023'te PC için piyasaya sürülecek ve mobil versiyonu ise daha sonra yayınlanacak.

Horus Heresy: Legions geliştiricisi Everguild, Warhammer 40K Warpforge‘u duyurdu. Oyun, acımasız ve hızlı tempolu çatışmalara sahip devasa bir dijital koleksiyon kart oyunu olarak tanımlandı.

Games Workshop’un Warhammer Skulls etkinliği sırasında duyurulan Warhammer 40K Warpforge, Warhammer evreninde geçen “yeni, oynaması ücretsiz bir dijital kart oyunu” olacak. Warpforge, oyunun oynanabilir gruplarının her birini keşfeden birkaç tek oyunculu kampanyanın yanı sıra “benzersiz angajman kurallarına sahip düzenli oyun ve zaman sınırlı yarışmalar” içerecek.

Warhammer 40K Warpforge Oynaması Ücretsiz Olacak

Warhammer 40K Warpforge
Oyun, kendi benzersiz kurallarına sahip olacak.

Oyun, Imperium’un kararlı ordularından, Kaos’un yozlaşmış güçlerine ve sayısız Xenos ırkına kadar her fraksiyon çok farklı oyun stilleri ve taktiklere sahip olacak. En iyi bilinen ordulardan bazıları, zaman içinde savaşa daha fazla ordu ve ırk getiren düzenli genişlemelerle birlikte piyasaya sürüldüğünde oyunda yer alacak. Kart oyunu PC için 2023’te piyasaya sürülecek ve gelecekte çapraz platform destekleyecek şekilde mobil platformlara gelecek.

Warhammer 40K Warpforge hakkında konuşan Everguild CEO’su Andres Tallos, “Warhammer 40K’nın büyük hayranları olarak, bu geniş evreni türü tanımlayan bir CCG’ye dönüştürmeye kararlıyız. Hızlı ve nefes kesici oynanış, yenilikçi oyun modları, muhteşem görseller ve her ayrıntıyı gösteren derin bilgi sevgisiyle, sınırları her açıdan zorluyoruz!” ifadelerini kulandı.

Warhammer Skulls etkinliği sırasında birçok yeni Warhammer 40K oyunu ve var olan oyunların genişleme paketleri de duyuruldu. Özellikle nostalji hayranlarının Boltgun‘a göz atmalarını tavsiye ediyoruz. Daha fazla bilgi için bizleri takip etmeye devam edin!

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.