Warframe Sistem Gereksinimleri – Warframe Kaç GB?

Digital Extremes tarafından geliştirilen ve yayınlanan Warframe, ucretsiz oynanabilen kooperatif bir aksiyon oyunu olması sayesinde çok sayıda insan tarafından tercih ediliyor. Peki, Warframe sistem gereksinimleri neler? Warframe kaç GB? Detaylar haberimizde.

İlk kez Mart 2013’te piyasaya sürülen Warframe, o zamandan bu yana Steam‘in en çok oynanan oyunları arasında yer alıyor. Düzenli olarak genişleyen bir bilim kurgu evreninde geçen ücretsiz FPS oyunu, Türkçe arayüz ve altyazı desteğine sahip. Hal böyle olunca Warframe sistem gereksinimleri en fazla merak edilen konular arasında yer alıyor.

Daha önce düşük sistem gereksinimli oyunlar listemizde yer verdiğimiz Warframe, mütevazi bilgisayarlarda dahi stabil şekilde çalışabiliyor. Peki, Warframe sistem gereksinimleri neler? Warframe kaç GB? Dilerseniz, bunlardan önce Warframe nasıl bir oyun? sorusunu cevaplandıralım.

Warframe Nasıl Bir Oyun?

Warframe sistem gereksinimleri

Warframe, Digital Extremes’in Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirdiği oynaması ücretsiz, üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Warframe’de oyuncular, dondurularak yüzyıllar süren uykusundan uyanmış, eski bir ırk olan Tennoları kontrol eder. Amacınız, güneş sistemini, içinde yaşayan korkunç varlıklardan geri almaya çalışmaktır.

Yoğun yakış dövüşleri ve hızlı oynanış tarzıyla ön plana çıkan ücretsiz FPS oyunu, taarruz tüfeklerinden katanalara kadar çeşitli silahlarla kuşanmanıza imkan tanıyor. 3 oyuncuya kadar kooperatif desteği sunan Warframe, görkemli manzaralarla bezeli bir bilim kurgu evreninde kendinizi “uzay ninjası” gibi hissetmenizi sağlıyor.

Warframe kaç gb

Peki, Warframe oynamak için nasıl bir PC’ye sahip olmanız lazım? Warframe PC sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve minimum sistem gereksinimleri neler? Ya da Warframe kaç GB? İşte bilmeniz gereken her şey.

Warframe Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit (32-bit desteklenmiyor)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo e6400 veya AMD Athlon x64 4000+ (~2.2Ghz dual core CPU)
  • DirectX: DirectX 10+ özellikli Ekran Kartı
  • RAM: 4 GB
  • Internet: Geniş Bant Internet Bağlantısı

Warframe Kaç GB?

Gördüğünüz gibi Warframe sistem gereksinimleri, düşük seviyeli bir PC sistemi için dahi yeterli seviyede. Oyunu bilgisayarınıza yüklemek için gerekli olan boş disk alanı ise 35GB. Eğer sisteminiz yukarıdaki özellikleri karşılıyor ve istenilen depolama alanı kadar bir boşluğunuz varsa, Warframe’i rahatlıkla oynayabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol