Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warframe Geliştiricisinin Yeni Oyunu Duyuruldu!

Warframe'e benzer şekilde oynaması ücretsiz aksiyon MMORPG olarak tanımlanan Soulframe, şu anda erken geliştirme aşamasında ve sinematik bir fragmanla duyuruldu.

Warframe’in geliştirici ekibi Digital Extremes’in yeni oyunu Soulframe duyuruldu. Şuanda erken geliştirme aşamasında olan oyun için sinematik bir fragman yayınlandı. Ekibin yeni oyunu bu kez bizleri uzay yerine fantezi ortamlarına götürecek.

Digital Extremes, yalnızca canlı hizmet modelinin değil, aynı zamanda oynaması ücretsiz modelinin de en iyi örneklerinden biri olarak kabul edilen, oynaması ücretsiz yağmacı nişancı oyunu Warframe ile inanılmaz bir başarı elde etti. Warframe elbette genişlemeye ve büyümeye devam edecek olsa da bu yeni proje de muhtemelen hayranları mutlu edecek.

Soulframe Resmi Olarak Duyuruldu

Soulframe

Örneğin son zamanlarda TennoCon’da geliştirici, oyunun son ticari marka başvurularından aşina olabileceğiniz bir isim olan Soulframe’i açıkladı. Digital Extremes, oyunu “ücretsiz oynanabilir bir aksiyon hibrit-MMORPG” olarak tanımladı ve oyunun erken geliştirme aşamasında olduğunu doğruladı. Oyun, benzersiz fantezi dünyasına ve oyunun zaman manipülasyonu odaklı savaş mekaniğinin erken bir temsili olabilecek bir fragmanla duyuruldu.

Soulframe yaratıcı yönetmeni Geoff Crookes, “Oyunun dünya inşası ve tematik unsurlarıyla, gerçekten çocukluk favorilerimize geri dönmek ve büyürken aşık olduğumuz ayrıntılı fantezi dünyalarından ilham almak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Digital Extremes, Soulframe’in piyasaya sürülmesinin yolunun “tanıdık” ve geliştiricinin yıllar içinde Warframe’i nasıl ele aldığına benzer şekilde toplulukla etkileşimi ve etkileşimi vurgulayan bir yol olacağını belirtti. Bununla birlikte, oyunun tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği ve hangi platformlar için yayınlanacağı ise açıklanmadı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.