Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warframe Ekibi ‘Soulframe’ İsim Haklarını Satın Aldı

Digital Extremes'in amiral gemisi ürünü, canlı hizmet nişancı oyunu Warframe ile ilişkili olabilecek yeni bir video oyununun ticari markasını satın aldı.

Soulframe ismini yakında bolca duyabiliriz. Warframe oldukça uzun bir süredir piyasada ve oyuncu sayısı asla azalmadı. Geliştirici Digital Extremes, oyunu gelecek zamanlar için çalışır durumda tutmaya niyetli ancak bu, diğer oyun üretim yollarını da keşfetmediği anlamına gelmiyor. Geliştirici ekibin yakında yeni bir oyun duyurusu yapması muhtemel.

Yani Digital Extremes, merak uyandıran yeni bir fikri mülkiyet olan “Soulframe“in ticari markasını oluşturdu. Warframe ile arasında açık ve muhtemelen kasıtlı bir benzerlik mevcut, bu da bazılarının geliştiricinin en uzun ömürlü canlı hizmet oyunlarından birinin tam teşekküllü bir devam oyununun üretiminin ilk aşamalarında olabileceğine inanmasına neden oldu.

Soulframe Hakkında Bilgiler Şuan İçin Kısıtlı

Soulframe
Warframe 2 mi geliyor?

Steam‘deki en popüler eski oyunlardan biri olmasına rağmen, Warframe sürekli olarak oyuncuların eğlenmesi için büyük yeni içerik güncellemeleri ve genişleme paketleri almaya devam etti. Digital Extremes, oyunu mümkün olduğu kadar uzun süre çalışır durumda tutmaya çalışmak zorunda ancak Soulframe ticari markasının varlığı, stüdyonun önümüzdeki birkaç yıl içinde diğer seçenekleri keşfetmeye çalışabileceğinin bir göstergesi.

Şu anda Soulframe hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmediğinden, kelimenin doğrudan oyuncuların savaşta kullandığı biyomekanik yapılara atıfta bulunduğundan, Warframe ile tamamen alakasız bir proje olabileceğini belirtelim. Bu amaçla, bu bir devam oyunu olsaydı, bir şekilde “Warframe” kelimesini kullanacağını varsayıyoruz.

Warframe’i denemek isterseniz oyun; PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.