VFŞL 2021 Yaz Mevsimi’nde İkinci Hafta Tamamlandı

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2021 Yaz Mevsimi’nde 2. hafta maçları tamamlandı. İşte sonuçlar.

Çetin mücadelelere sahne olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2021 Yaz Mevsimi, tüm heyecanıyla devam ediyor. 19 ve 20 Haziran tarihlerinde oynanan 10 karşılaşma ile birlikte lig aşamasının ikinci haftası geride kaldı.

İlk haftayı kayıpsız kapatan Galatasaray Espor, Nasr Esports ve Papara SuperMassive ikinci haftada aldıkları galibiyetlerle zirveyi paylaştı. Papara SuperMassive haftanın ilk gününde son şampiyon fastPay Wildcats’i mağlup ederken, ikinci günde ise Team Aurora karşısında zafere ulaştı.

Vodafone FreeZone Sampiyonluk Ligi 2021 yaz ligi

Nasr Esports; Beşiktaş ve 5 Ronin galibiyetleriyle haftayı kapattı. Alt koridor ikilisinden üst düzey bir verim alan ekip, ikinci hafta itibarıyla VFŞL 2021 Yaz Mevsimi’nin en büyük şampiyonluk adaylarından biri olarak gösteriliyor.

Haftaya 5 Ronin galibiyetiyle başlayan Galatasaray Espor, ikinci günde ise 1907 Fenerbahçe Espor karşısına çıktı. Müthiş bir heyecana sahne olan derbi mücadelesini 19-7’lik skorla kazanmayı başaran  Galatasaray Espor, özellikle orta koridor oyuncusu Bolulu’nun artan performansı sayesinde şampiyonluk iddiasını güçlü bir şekilde sürdürüyor.

Vodafone FreeZone Sampiyonluk Ligi 2021

Zirvedeki üçlünün en yakın takipçisi konumundaki GALAKTICOS, genç ormancısı Elramir’in liderliğinde haftayı kayıpsız kapattı.  Son şampiyon fastPay Wildcats, 1907 Fenerbahçe ve 5 Ronin haftayı birer galibiyetle kapatırken; Beşiktaş, Dark Passage ve Team Aurora ise ikinci hafta maçlarında galibiyete ulaşamadı.

VFŞL’de üçüncü hafta karşılaşmaları 26 – 27 Haziran tarihlerinde oynanacak. VFŞL 2021 Yaz Mevsimi maçlarını canlı olarak Twitch/riotgamesturkish, Youtube/lolespor ve lolespor.com üzerinden takip edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol