Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Vampire Survivors’a Hikayeli ‘Maceralar’ Geliyor!

Vampire Survivors'a hikaye anlatımı getirecek olan Maceralar isimli bölümler, 1.8 güncellemesiyle oyuna dahil olacak.

Vampire Survivors 1.8 sürümüyle oyuna “Maceralar” ismi verilen hikaye bölümleri eklenecek ve nihayet oyunun arkasında hikaye hakkında bilgi sahibi olabileceğiz. Bu yeni Maceralar, ana oyuna paralel bir şekilde oynanabilecek. Geliştirici tarafından “minyatür hikaye modları” olarak tanımlanan Maceralar, ana oyundaki ilerlemenin üzerine yazmadan oyuncunun cephaneliğini ve ilerlemesini sıfırlayacak.

Maceralar co-op modunda oynanabilecek ve bazı bilgi metinleriyle bağlantılı olarak belirli eşya ve karakter komboları ile kazanma koşulları sunan bölümlere ayrılacak. Bazı Maceralar ücretli DLC’leri gerektirecek olsa da, bölümlerin çoğu ücretsiz olarak sunulacak. Poncle, 1.8 yamasının üç Macera ekleyeceğini (2 ana oyun ve 1 DLC) ve sonraki her güncelleme ile DLC’lerle bağlantılı Maceralar geleceğini duyurdu.

Vampire Survivors 1.8 Güncelleme Notları

Vampire Survivors'a Hikayeli 'Maceralar' Geliyor!

Legacy of the Moonspell DLC Macerası, oyunun oynanışını çeşitlendirecek ve değiştirecek. Temel oyunda mevcut olan Maceralardan birisi, biraz ciddi bir hikaye ve normalden daha erken kilit açma şansı kazanma şansı ile klasik içeriği keşfetme biçiminizi değiştirecek. Diğer Macera ise geliştiricinin tanımına göre, “tam manasıyla saçma” olacak.

Maceraların uzunluğu farklılık gösterecek, ancak Poncle ilk birkaç maceranın tamamlanmasının bir veya iki saat süreceğini tahmin ettiğini belirtti. Bununla birlikte, Maceraların tamamlandıktan sonra “yükselebileceği” ve sonraki bir oyunu daha ödüllendirici hale getirmek için Şans veya Açgözlülük gibi istatistiklerin değiştirilebileceği bir tür prestij sistemi mevcut olacağı için Maceralar tekrar tekrar oynanabilecek.

Vampire Survivors‘taki Maceralar ve ana oyundaki ilerleme çoğunlukla ayrı olmasına rağmen, Kalıntılar ana oyun ve Maceralar arasında aktarılabilecek. Henüz çıkış tarihi belli olmayan güncellemenin tanıtımını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.