Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Vampire Survivors’a Eşli Oyun Modu Geldi

Poncle, en son Vampire Survivors güncellemesini yayınladı ve nihayet arkadaşlarla yan yana oyunu oynayabiliyoruz.

Vampire Survivors, adeta yeni bir oyun türü yaratarak milyonları kendisine bağımlı hale getirdi. Mermi cehennemi mekaniği ve Castlevania benzeri ortamların benzersiz karışımından ilginç karakterlerine kadar, basit bir atari oyunu gibi görünen yapım, herkesi test köşe yapmayı başardı. Poncle, kısa bir süre önce yerel eşli modun oyuna geleceğini açıklamıştı ve o güncelleme nihayet geldi.

Vampire Survivors’ın mutlak kaosunu arkadaşlarınızla deneyimlemeyi bekliyorsanız, artık yapabilirsiniz. Güncelleme 1.6 olarak isimlendirilen yama ile oyunun oyun motoru tamamen yenilendi ve eşli oyun modu oyuna dahil edildi. Poncle, motor değiştirmenin nedeni olarak yeni içeriği gösterdi ve “eski motorda elde edilemeyecek özellikler eklemeye odaklanabileceğiz.” ifadelerini kullandı.

Vampire Survivors 1.6 Yama Notları

Vampire Survivors'a Eşli Oyun Modu Geldi

Eski motora geri dönmek isterseniz, bir önceki sürümü seçip PhaserVersion2023 parolasını girerek bunu yapabilirsiniz. Geliştiricinin belirttiği gibi, eski motorun artık güncellenmeyeceğini belirtelim. Eski motor ile yapılamayacak güncellemeler yüzünden oyun potansiyelini tam olarak kullanamıyordu ama artık oyunun potansiyeli sınırsız diyebiliriz.

Poncle yeni eşli kooperatif modunu detaylandırdı ve Vampire Survivors yama notları gönderisin ile “Tek ihtiyacınız olan oyuncu başına bir kontrolör ve karakter seçme ekranında fazladan üç kişi ekleyebilir ve oynamaya devam edebilirsiniz. Tüm oyunu ve DLC paketlerini arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.” ifadelerini kullanarak müjdeyi verdi.

Ayrıca Dostluk Tılsımı gibi bazı eşli oyun mekanikleri ve oynanışı daha az kafa karıştırıcı hale getirmek için renkli göstergeler eklendi. Çevrimiçi çok oyunculu işlevselliği merak edenler için geliştirici, güncellemeyle birlikte bunu tartışan bir not bıraktı. Ekip, çevrimiçi eşli oyun için çalıştıklarını ancak kesin bir şey söyleyemediklerini belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.