Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Vampire Survivors İçin Among Us DLC’si Geliyor

Vampire Survivors için Among Us ek paketi geliyor. Bu ek paket ile beraber hem yeni karakterler hem de yeni silahlar oyuna dahil oluyor.

Ekim ayının sonlarında çıkan ve oyuncuların odak noktası haline gelen Vampire Survivors, yeni bir iş birliğine gidiyor. Daha önceden çıkış yapan ve çıktığı döneme damgasını vuran sosyal çıkarım temalı Among Us karakterleri Vampire oyununa dahil oluyor. Artık bu karakterlerin dahil olduğu yapım içerisinde siz de hayatta kalmaya çalışabiliyorsunuz.

Among Us, daha önce birçok oyunla beraber iş birliği yapmış ve bu kapsamda karakterlerini diğer yapımlara taşımış bir yapım. Geldiğimiz noktada Vampire Survivors için de bir ek paket olarak gelecek olan bu karakterler oyuna yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. İş birliği kapsamında 8 farklı oynanabilir karakter oyuna dahil olmayı bekliyor.

Vampire Survivors İçin Yeni İçerik Geliyor

Vampire Survivors, roguelike unsurları bünyesinde barındıran ve hayatta kalma temasını yansıtan bir içeriği bizlere sunuyor. Oyunda belli başlı karakterleri elimize alabilir ve sağdan soldan gelen düşmanlara kesip biçebiliyoruz. Aynı zamanda yeni becerilerin kilidini açabiliyoruz. İşte bu deneyime şimdi ise yeni bir iş birliği dahil oluyor.

vampire survivors emergency meet

Bu iş birliği kapsamında 8 oynanabilir karakterin dışında 15 farklı silah ve yeni bir görev dizisi ekleniyor. Bu eklemelerle beraber oyunun hem kapsamı genişletiliyor hem de bildiğiniz ve tanıdığınız meşhur karakterleri oyunda görme fırsatına erişiyorsunuz. İş birliği paketi 18 Aralık tarihinde hem PC hem de Xbox Series konsollarına gelmeye hazırlanıyor. Dolayısıyla hayranlar uzun bir süre beklemek durumunda kalmıyor.

Son olarak bu yeni duyurulan ek paket 2,5 dolardan satışa sunuluyor. İdeal bir fiyatlandırma ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan bu DLC, 1.8 yaması ile beraber oyuna dahil edilmeyi bekliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.