Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Vampire Survivors Benzeri Death Must Die Steam’de Hit Oldu

Hades ve Vampire Survivors benzeri bir oynanış sunan iddialı proje Death Must Die, Steam'de bir hit haline geldi.

Geliştirici Realm Archive’ın elinden çıkan Death Must Die, piyasadaki en iyi rogue-like oyunlarından ilham alarak çıkış yaptı. Harika görünen piksel sanat stili ve üzerinize gelen düşman yoğunluğu sebebiyle zemini neredeyse hiç göremediğiniz hack-and-slash aksiyonu sayesinde, Vampire Survivors benzeri bir deneyim arayanlara ilaç gibi gelecek bir yapım ile karşı karşıyayız.

Vampire Survivors‘ın yanı sıra bu oyunun Hades‘ten bile bazı ilhamlar aldığını söyleyebiliriz. Supergiant Games’in popüler oyununa benzer bir şekilde, bu oyunda da çeşitli tanrısal karakterlerin aniden ortaya çıktığını ve size bazı güçler bahşettiğini belirtelim. Bunlar öylesine güçlendirmeler de değil. Sayısı o kadar fazla ki, yapılabilecek sınırsız kombinasyon mevcut.

Death Must Die Steam’de Hit Oldu

Vampire Survivors Benzeri Death Must Die Steam'de Hit Oldu

Yeraltı Dünyası’ndan kaçmaya çalışmak yerine burada, Ölüm’ü yok etme hedefiyle daha da derinlere inme görevindesiniz. Oyunun Steam sayfasında “Tanrıların neden içlerinden birine karşı durmaya karar verdiklerini öğrenin ve Yeraltı Dünyasını keşfederken her bir kahramanın arkasındaki kişisel hikayeleri ortaya çıkarın” ifadelerini görüyoruz.

Death Must Die şu anda Erken Erişim aşamasında ve şu ana kadar oyunculardan gelen tepkiler oldukça olumlu. Oyun, an itibarıyla 3.025 adet incelemeden yüzde 91 olumlu not almayı başardı. Yalnızca 3,99$ gibi oldukça uygun bir fiyattan satılan bu oyuna bir göz atabilirsiniz. Uygun diyoruz ancak yine de minimum 115 TL‘yi gözden çıkarmanız gerek…

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.