Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant Yeni Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek Açıklandı!

Valorant, dört gözle beklenen yeni gece pazarının 29 Eylül saat 03.00'da geri döneceğini açıkladı. Peki, mağazada oyuncuların karşısına çıkabilecek koleksiyonlar neler? İşte bilmeniz gerekenker.

Valorant Gece Pazarı, çeşitli silah kaplamaları ve koleksiyonların VP fiyatlarında önemli indirimler sunduğu için her mağazaya gelişinde müthiş bir ilgi görüyor. İki ayda bir düzenlenen bu özel etkinlik, son olarak temmuz ayında gerçekleşmişti.

Peki, bir sonraki Valorant yeni Gece Pazarı ne zaman gelecek? Riot Games, çok merak edilen bu sorunun cevabını nihayet verdi.

Valorant’ın resmi Twitter hesabı tarafından yapılan paylaşımda Gece Pazarı’nın 29 Eylül‘de başlayacağı ve 12 Ekim‘de sona ereceği açıklandı. Bu da, birbirinden güzel silah skinlerini indirimli olarak almak için 12-13 gününüz olacağı anlamına geliyor.

Valorant Gece Pazarı‘nda hangi kaplamaların indirime gireceği önceden söylenmiyor. Mağazaya giren her oyuncuya rastgele skinler çıkıyor. Hangilerini alacağınız ise tamamen sizin tercihine kalmış. Valorant yeni Gece Pazarı’nda mağazada indirime girebilecek koleksiyonların tamamı şöyle:

Valorant Gece Pazarı’na Gelecek Skinler

valorant yeni gece pazari

Valorant Gece Pazarı Nasıl Açılır?

valorant yeni gece pazarı

Gece Pazarı’na girmek için öncelikle Riot Games hesabınızla Valorant’a giriş yapın. Ana sayfada Valorant Points ve Radianite Points miktarının yanında Gece Pazarı logosunu göreceksiniz. İndirimli Valorant skinleri görmek için bu logoya tıklamanız yeterli olacaktır. Ekranda altı kart göreceksiniz. Size sunulan kaplamaları ve indirimleri görmek için her birine tıklayın.

Valorant Gece Pazarı Saat Kaçta?

29 Eylül’deki Valorant Gece Pazarı saat 03.00‘da başlayacak. İndirim etkinliği, 12 Ekim’de sona erecek. Bir sonraki Gece Pazarı’nı beklerken, en iyi Valorant crosshair kodları listemize göz atabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.