Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant Gece Pazarı Başladı! Ne Zamana Kadar Sürecek?

Valorant Gece Pazarı geri döndü! İki ayda bir düzenlenen bu özel etkinlik, birbirinden güzel silah kaplamalarını normalden daha ucuza satın alabilmenizi sağlıyor. Peki, Gece Pazarı ne zamana kadar geçerli olacak? Bilmeniz gereken her şey burada.

Heyecanla beklenen Valorant Gece Pazarı temmuz ayında geri döndü. Oyuncular, sınırlı bir süre için şahane silah görünümlerini indirimli olarak alma şansına sahip olacaklar. Riot Games, her oyuncuya rastgele skinler geldiği için etkinlikte hangi kaplamaların indirime gireceğini önceden söylemiyor. Dolayısıyla size özel gelen indirimli kaplamaları yalnızca mağazaya girdiğinizde görebiliyorsunuz.

Riot tarafından yapılan açıklamada, 20 Temmuz’da başlayan Gece Pazarı‘nın 2 Ağustos’ta sona ereceği belirtildi. Bu da, fırsatlardan yararlanmak için 12 gününüz olduğu anlamına geliyor. Peki, mağazadaki en popüler silah görünümlerinde yüzde 42’ye varan fırsatlar sunan bu özel promosyona nasıl erişebilirsiniz?

Valorant Gece Pazarı Temmuzda Geri Döndü

valorant gece pazarı temmuz

Öncelikle Valorant’ı başlatın ve Riot hesabınızla giriş yapın. Sahip olduğunuz Valorant Points ve Radianite Points miktarının yanında Gece Pazarı logosunu görünecektir. Bu logoya tıkladığınızda, yeni Gece Pazarı‘na gireceksiniz.

Ardından yukarıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi altı kart göreceksiniz. Rasgele sunulan kaplamaları ve indirimleri görmek için her birine tıklayın. Daha sonra yapmanız gereken tek şey, hangi silah skinini satın alacağınıza karar vermek olacak.

Valorant Gece Pazarı Ne Sıklıkla Gelir?

valorant gece pazarı ne sıklıkla gelir

Valorant Gece Pazarı, oyuncuların rastgele silah görünümlerini normalde olduğundan daha ucuza satın alabildikleri bir etkinliktir. Peki, Valorant Gece Pazarı ne sıklıkla gelir? Bu soruya kabaca iki ayda bir olarak cevap verebiliriz. Promosyonlar genellikle 12 gün sürer. Yeni Valorant Gece Pazarı temmuz gerçekleştiği için muhtelemen eylül ayında geri dönecektir.

Peki, size hangi silah skinleri çıktı? Cevaplarınızı aşağıdaki yorumlar kısmında bekliyoruz! Profesyonel oyuncuların nişangah ayarları için Valorant crosshair kodları listemize göz atabilirsiniz. Ayrıca kendinize yeni nickler arıyorsanız, en yaratıcı Valorant isimleri önerilerimize de bakabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.