Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Canı Sıkılanlara: Vakit Geçirmelik İnternetsiz Mobil Oyunlar

İster evde ister dışarıda internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz en keyifli mobil oyunları derledik.

Vakit geçirmelik internetsiz mobil oyunlar ile ister evinizde ister dışarıda çok keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Mobil oyunlarda artık çığırından çıkan ve sürekli olarak karşınıza çıkan reklamlardan bıktıysanız, bu internetsiz oyunlar size ilaç gibi gelecek. Listemizde yer alan oyunları ücretsiz olanlardan seçmeye çalıştık ancak parasını sonuna kadar hak eden birkaç ücretli oyun da ekledik.

Telefonda internetsiz oyunlar bulmak gerçekten çok zor olduğu için, sizi yormamak adına birçok oyunu tek tek denedik ve internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz en eğlenceli yapımları bulduk. Hem iOS hem Android platformlarında ulaşabileceğiniz bu yapımları seçerken, her türden oyun kategorisinden olmalarına ve herkese hitap edebilecek türden olmalarına da dikkat ettik.

Vakit Geçirmelik İnternetsiz Mobil Oyunlar 2023

İnternetsiz oyunlar çevrimdışı oynanabildiği için okulda, işte, otobüste, kafede ve daha birçok alanda rahatlıkla oynanabiliyor. Ayrıca can sıkıcı reklamlarla da karşılaşmak zorunda kalmıyorsunuz. Maalesef, binlerce oyun içeren mağazalardan internetsiz oyunları bulmak gerçekten kolay değil. Ancak, biz sizin için bu işi hallettik. İşte 2023 yılında oynayabileceğiniz en iyi internetsiz oyunlar:

 • SoulCraft
 • Stickman Master: Shadow Ninja
 • Alto’s Odyssey
 • Final Fantasy VI
 • Dead Cells
 • Super Meat Boy
 • Into the Dead 2
 • Kingdom Rush
 • Once Upon a Tower
 • Smash Hit

SoulCraft

Vakit Geçirmelik İnternetsiz Mobil Oyunlar

SoulCraft; cennet, cehennem ve dünya arasındaki savaşı konu alıyor. Rol yapma oyunu, hack-and-slash savaş sistemi, zindanda temizleme ve detaylı hikaye anlatımı içeriyor. Çok zor bir yapıda olmayan bu internetsiz mobil oyun, keyifli vakit geçirmenize olanak veriyor. Ayrıca SoulCraft’ın çevrimdışı modu, dikkatinizin dağılmadığı bir ortamda kafanız rahat bir şekilde eğlenmenizi sağlıyor.

Stickman Master: Shadow Ninja

Vakit Geçirmelik İnternetsiz Mobil Oyunlar

Çoğu zaman, vakit geçirmelik internetsiz mobil oyunlar, benzer çevrimiçi oyunlara kıyasla düşük kaliteli oynanışa sahip olarak algılanıyor ancak Stickman Master: Shadow Ninja kesinlikle bunun aksini kanıtlıyor. Kaliteli animasyonlar, inanılmaz ses tasarımları ve etkileyici mekanikleri ile tam bir AAA oyun deneyimi sağlıyor. Çevrimdışı modunun yanı sıra PvP modları da sunan bu oyunu ara ara internet ile de oynayabiliyorsunuz.

Alto’s Odyssey

Vakit Geçirmelik İnternetsiz Mobil Oyunlar

En iyi internetsiz oyunlar arasına adını altın harflerle yazdıran Alto’s Odyssey, çarpıcı görselleri ve büyüleyici müzikleriyle harika bir platform oyunu. Vakit geçirmek veya bir şeyleri beklerken kendinizi oyalamak için oynayabileceğiniz eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun olan Alto’s Odyssey, sonsuz bir kaykay kayma oyunu olarak tanımlanıyor. Özellikle dışarıda vakit geçirmek için ideal.

Final Fantasy VI

Vakit Geçirmelik İnternetsiz Mobil Oyunlar

İnternetsiz oyunlar mobil platformlarda genellikle kısa süreli maceralar sunsa da, Final Fantasy VI sizlere onlarca saat sürecek devasa bir macera sunuyor. Hatta, zorlarsanız 100 saati aşkın bir rol yapma deneyimi sizleri bekliyor. Fiyatının hakkını veren bir oyun olsa da, FF VI Play Store‘da 399 TL ve App Store‘da 599 TL‘ye satılıyor. Pahalı gibi gözükse de, böyle bir RPG deneyimi için günümüze göre gerçekten uygun bir fiyat.

Dead Cells

Vakit Geçirmelik İnternetsiz Mobil Oyunlar

PC’de gelmiş geçmiş en iyi rogue-like oyunlardan birisi olan Dead Cells, tüm DLC’leri içeren ve uygun fiyatlı mobil versiyonu ile en iyi vakit geçirmelik internetsiz mobil oyunlar arasında yer alıyor. Yine yüzlerce saatinizi gömebileceğiniz bu devasa mobil oyun, Play Store‘da yalnızca 24 TL karşılığında satılırken, App Store‘da maalesef 299 TL‘den satılıyor. Android oyuncuları bu fiyata kaçırmasın!

Super Meat Boy Forever

Vakit Geçirmelik İnternetsiz Mobil Oyunlar

Sonsuz koşma oyunlarını seviyorsanız, bunların en zorlu hali Super Meat Boy ile tanışın. İnternetsiz oyunlar çevrimdışı olarak oynandığı için rahatsız edici reklamlardan sizi kurtarsa da, bu oyunun rahatsız edici platformları sizi hem sinir edecek hem de çok eğlendirecek. Play Store‘da 41 TL karşılığında satılan bu zorlu platform oyunu, App Store‘da da 29 TL’den satılıyor.

Into the Dead 2

Vakit Geçirmelik İnternetsiz Mobil Oyunlar

Çıkışının üzerinden yıllar geçmesine rağmen birçok kişi için hala en iyi internetsiz oyunlardan olan Into the Dead 2, 7 bölüm ve 60 seviye içeriyor. Grafikleriyle büyüleyen ve bir zombi oyununa kıyasla harika bir hikaye anlatan bu yapım, kızına ulaşmaya çalışan James’in hikayesini konu alıyor. Bu yapım, oynaması ücretsiz olarak sunuluyor.

Kingdom Rush

Vakit Geçirmelik İnternetsiz Mobil Oyunlar

Strateji oyunlarıyla ilgileniyorsanız, Kingdom Rush on yaşında olmasına rağmen en iyi kule savunma oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Savunma kuleleri inşa ederek, birlikleri konuşlandırarak ve büyüler kullanarak krallığınızı kötü güçlerden korumanız gerekiyor. Şahsi olarak, Kingdom Rush için en iyi vakit geçirmelik internetsiz mobil oyunların zirvesi diyebilirim.

Once Upon a Tower

Vakit Geçirmelik İnternetsiz Mobil Oyunlar

Bir prensin prensesi kuleden kurtarması yerine, prensin öldüğü ve prensesin tek başına kuleden kaçmaya çalıştığı bu yapımda, balyozumuzla sonsuz bir kulenin tepesinden en altına doğru ulaşmaya çalışıyoruz. Özgürlüğe giden yolda karşına çıkan acımasız düşmanlardan ve ölümcül tuzaklardan kaçınarak kulenin en alt katına ulaşmanız gerek. Once Upon a Tower‘ı ücretsiz olarak internetsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Smash Hit

Vakit Geçirmelik İnternetsiz Mobil Oyunlar

Smash Hit, 2014’te en çok bağımlılık yapan oyunlardan biriydi ve 2023 yılında bile en iyi internetsiz oyunlardan birisi olmaya devam ediyor. Oyun birinci şahıs bakış açısıyla oynuyor ve cam nesneleri parçalara ayırmak için çelik toplar atmanızı gerektiriyor. Mekanik çok basitmiş gibi gözükse de, kesinlikle çok uzun süre sizi başında tutabiliyor.

Smash Hit ile vakit geçirmelik internetsiz mobil oyunlar listemizin sonuna geldik. Sizlerin de bizlere önerebileceği eğlenceli mobil oyunları aşağıdaki yorumlar kısmında görmeyi çok isteriz! Bunun yanı sıra aşağıdaki mobil oyun listelerimizi de gözden kaçırmayın:

Metin2 Benzeri Mobil Oyunlar – 2023

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar – 2023

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.