Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar – 2021

Sevgilinizle kucaklaşmak ve aynı telefonda oyun oynamak ister misiniz? Uzak mesafedesiniz ve ayrı telefonlardan birlikte oyun mu oynamak istiyorsunuz? Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar listemize mutlaka göz atın!

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arıyorsanız doğru yere geldiniz. Video oyunları bağ kurmanın harika bir yolu ve bu romantik ilişkiler için de geçerli.

Rekabetçi oyunlar, yetenekli oyuncular için eğlenceli ancak bunlar hoş olmayan davranışlara yol açma eğilimindeyse, bunun yerine her zaman işbirlikçi oyunları tercih edebilirsiniz. Her iki durumda da hazırladığımız sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar listesi, size kahkaha ve eğlence dolu anlar sağlayacak.

Mobil oyunlar, birlikte oyun oynamak isteyen çiftler için en iyi seçeneklerden bir tanesi. Sadece telefonunuzu açın ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde birlikte oynayın.

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar – 2021

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

1-) Chain Reaction

Chain Reaction’da zincirleme reaksiyonlar başladığında, ikinizin de “Oha!” diyeceğiniz sıradan bir strateji oyunu. Noktaları, her hücrenin dört adede kadar nokta tutabileceği büyük bir hücre ızgarasına yerleştirmeniz gerek. Bir hücre maksimum değerine ulaştığında, açılacak ve her bitişik hücreye bir nokta gönderecek.

Aşırı derecede derin veya karmaşık olmayan strateji oyunlarını seven çiftler için eğlenceli bir oyun.

Henüz iOS sürümü bulunmayan bu mobil oyunu, Anroid için buradan indirebilirsiniz.

2-) Ludo King

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar listemize kızma birader oyunu olan Ludo King‘i eklemesek olmaz. Bu yapım, bir kod paylaşarak veya aynı cihazda oynama seçeneği sunduğu için Play Store’daki çok sayıda Kızma Birader oyunlarının en iyisi.

Ayrıca internet üzerinden rastgele kişilerle hatta bilgisayar ile de oynayabilirsiniz. Ayrıca gerçek zamanlı sesli sohbet seçeneği ve ayrıca oyun oynarken hızlı emoji gönderme seçenekleri de mevcut.

Ek ilgi çekici yerler arasında temalar, 6 kişilik Kızma Birader, yerleşik Snake ve Ladder oyunu gibi ek özellikler de var. İç mekan masa oyunlarının hayranıysanız, bu mutlaka satın almanız gereken bir oyun.

En hem Android hem de iOS‘ta mevcut olması.

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

3-) Among Us

Among Us, oyuncuların uzay gemisini kalkış için hazırlaması gereken kişilerin buluştuğu çevrimiçi veya yerel çok oyunculu oyun ancak oyunu oynayan tüm insanlar arasında, hazırlık için görevlerini yerine getiren diğer oyuncuları öldüren bir sahtekar olacak.

Tüm oyuncular, tüm görevleri tamamlayarak veya aralarındaki sahtekarı bularak oyunu kazanabilir. Bu, aralarında doğru sahtekarı bulmak için çok fazla iletişim ve güven gerektiren bir oyunu. Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında en popüler olanlardan bir tanesi.

Oyun herhangi bir sesli sohbet seçeneği yok ancak olanları arka planda aramak veya anlaşmazlık yapmak oyunu daha ilginç hale getiren eğlenceli bir olay olmuş.

Among Us hem Android hem iOS için mevcut.

4-) Tic Tac Toe – SoS Oyunu

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arıyorsunuz ancak zamanınız kısa mı? Size nostaljik hissettirecek bir klasik daha sunuyoruz. Tic Tac Toe, esasen birkaç dakikadan fazla sürmeyecek iki oyunculu bir oyun ancak tek bir satırda üç X veya üç O görmek garip bir şekilde tatmin edici.

Esasen bu, iki kişilik bir yapım. Bu nedenle fazladan arkadaş eklemenize gerek yok ancak bu isteğe bağlı başkalarıyla da oynayabilirsiniz.

Tic Tac Toe SoS oyunu sadece Android için mevcut.

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

5-) Crossy Road

Crossy Road, tavuğun karşıdan karşıya geçmesine yardım etmek için ihtiyacın olan eski klasik oyunlardan bir tanesi. Her ne kadar herhangi bir çok oyunculu desteği desteklemese de, birbirimizin puanlarını geçmeye çalışmak için harika bir oyun. Çizgi boyunca kazandığınız karakterler ve yerler oyunu daha ilginç hale getirecek.

Crossy Road hem Android hem iOS için mevcut.

6-) The Sims Mobile

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar listesi yaparız da için de The Sims olmadan olur mu? The Sims, sanal bir dünyanın parçası olduğunuz bir rol yapma oyunu olan gerçek hayat simülasyonuna dayanan popüler bir seri. Kendi Sim’inizi yani karakterinizi yarattıktan sonra, oyunun sanal dünyasında yeni bir hayata başlayabilirsiniz.

Gerçek dünyada yapacağınız hemen hemen her şey bu oyunda mevcut ve evet bu oyun iki kişilik. Yani sevgilinizle istediğiniz her şeyi bu oyunda yaparak zaman geçirebilirsiniz. Hatta oyunda evlenip boşanabilirsiniz.

Sevgilinizi oyuna davet edin ve birlikte oyunun içinde koca bir dünya inşa edin. Gerçek dünyadaki plana devam etmeden önce ikinizin de simülasyondaki hayattan ne istediğini bilmenin iyi bir yolu. Bunun yanında oyun çok eğlenceli.

The Sims Mobile‘ı oynamak ücretsiz ancak SimCash’in birinci sınıf mobilya, giysi, araba satın almanıza yaradığını belirteyim. SimCash’i uygulama içi satın almalarla veya görevleri tamamlamayı içeren işler yaparak kazanabilirsiniz.

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

7-) Kelime Savaşı

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında bilginizi test etmenin en güzel yolu Kelime Savaşı olacak. Binlerce eğlenceli konu başlığını keşfedecek ve sevgilinizle düello yapabileceksiniz. İsterseniz gerçek arkadaşlarınızla da yarışabilir veya yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Kelime Savaşı‘nda sevgiliniz ile bir yandan yarışıp eğlenirken bir yandan da yepyeni bilgiler öğrenip kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kelime Savaşı hem Android hem iOS‘ta mevcut.

8 -) PUBG Mobile

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında FPS türünde bir oyun arıyorsanız, sizi Battle Royale türünü popüler eden oyun olan PUBG’ye alalım.

Pubg Mobile’ı anlatmaya gerek bile yok. Sevgilinizle birlikte DUO şekilde oyuna girin ve 100 kişi arasından son hayatta kalan olmaya çalışın. Bundan sıkılırsanız TDM gibi farklı oyun türlerini de deneyebilirsiniz.

PUBG Mobile hem Android hem iOS‘ta mevcut.

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

9-) Golf Rival

Golf Rival, sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar kategorisindeki eğlenceli bir mini golf oyun. Birçok farklı sahada oynayabilirsiniz. Ekipman ve topları yükseltmek için kaynaklar kazanarak güçlenebilirsiniz.

Kontroller gerçekten güzel. Bu oyunu oynamak için gereken öğrenme eğrisi düşük. Bu yüzden hemen indirip sevgiliniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Hatta başkalarıyla turnuvada yapabilirsiniz.

Golf Rival hem Android hem iOS‘ta mevcut.

10-) Raft Survival: Hayatta Kalma

Raft Survival, sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar kategorisindeki hayatta kalma bir deneyimi. Bu oyun, özgünlük söz konusu olduğunda, Steam’den bildiğimiz Raft’ın aynısı.

Oyunun temeli şu: feci bir uçak kazasından sonra denizde kaybolursunuz. Hayatta kalanlar olarak sevgiliniz ile birlikte, kendinizi bir sığınak yapmak için, üzerine inşa etmeniz gereken derme çatma bir salın üzerinde buluyorsunuz.

Sevgiliniz ile birlikte, aç köpekbalıkları için yiyecek olmamaya çalışırken kaynak toplamalı, araçlar inşa etmeli, yiyecek bulmalısınız.

Raft Survival hem Android hem iOS‘ta mevcut.

Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar listemizin sonuna geldik. Size popüler oyunların yanı sıra olabildiğince kıyıda köşede kalmış güzel oyunları da sunmaya çalıştım.

Yukarıdaki önerilerimiz haricinde Monopoly, Glow Hockey, Chess, Travia Crack, Basketbol Arena, Kafa Topu 2, Ateş ve Su gibi bilinen yapımlara da göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.