Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel Yıldızını DC Dizisi Peacemaker’da İzleyeceğiz!

Marvel evreninde Captain America filmlerinden tanınan ünlü oyuncu Frank Grillo, Peacemaker 2. sezonunda Rick Flag, Sr.karakterini canlandıracak.

Marvel Sinematik Evreni’ndeki iki Captain America filminde izlediğimiz başarılı oyuncu Frank Grillo, yıllar sonra çizgi kahramanların dünyasına geri dönüyor, ancak kendisini bu kez DC Evreni’nde göreceğiz. 58 yaşındaki Amerikalı aktör, Creature Commandos ve Peacemaker 2. sezonda Rick Flag, Sr. karakterini canlandıracak.

Grillo’nun Creature Commandos’ta İkinci Dünya Savaşı gazisi ve Suicide Squadron’un saha komutanı Rick Flag, Sr. karakterini seslendireceği geçtiğimiz yıl duyurulmuştu. DC Studios’un başındaki isim olan James Gun, Instagram hesabından Grillo’nun karakterinin canlı aksiyona taşıyacağını ve Peacemaker 2. sezonda Rick Flag, Sr. karakterine hayat vereceğini duyurdu.

Frank Grillo, Peacemaker 2. Sezonunda Olacak

Başrolünde John Cena’nın olduğu sevilen dizinin yeni sezonu, 2022 yılında duyurulmuştu. Grillo, Brock Rumlow nam-ı diğer Crossbones olarak Captain America: The Winter Soldier, Captain America: Civil War ve Avengers: Endgame filmlerinde yer almıştı. Ayrıca The Purge hayranları, kendisini Leo Barnes karakterinden de hatırlayacaklardır.

frank grillo dc evreni

Öte yandan Peacemaker 2. sezonu için henüz bir yayın tarihi verilmedi, ancak Creature Commandos’un bu yıl çıkması ve DCU’nun birinci bölümü Tanrılar ve Canavarlar‘ın resmi başlangıcı olması planlanıyor. DC Studios’un ortak CEO’ları James Gunn ve Peter Safran, 10 yıllık bir plan çerçevesinde yeni bir evren inşa ediyorlar.

Gunn’ın senaryosunu yazdığı Superman Legacy, 11 Temmuz 2025 tarihinde vizyona girecek. Bu aynı zamanda yeni DC evreninde izleyeceğimiz ilk film olacak. Son olarak Henry Cavill’ın hayat verdiği ünlü süper kahraman, bu kez David Corenswet ile vücut bulacak. Oyuncu kadrosunda Rachel Brosnahan, Isabela Merced, Edi Gathegi ve Nathan Fillion gibi isimler de yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.