Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tom Holland’lı Uncharted Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Başrolünde Tom Holland'ın yer aldığı Uncharted filminin resmi fragmanı nihayet yayınlandı.

Çıkış tarihi yılan hikayesine dönen Uncharted filmi, nihayet ilk fragmanı ile karşımızda. Başrolünde, Marvel‘ın Spider-Man’i Tom Holland‘ın yer aldığı oyun uyarlaması, Naughty Dog’un aynı adlı ikonik aksiyon serisini temel alıyor.

Uncharted film fragmanı, oyunlardaki katıksız aksiyon ve maceranın beyaz perdeye taşındığını gösteriyor. Filmin yönetmeni Ruben Fleischer, Naughty Dog’un blog sayfasında yer alan yazıda, “Filmi hem oyunun sıkı hayranları hem de seriye henüz aşina olmayanlar için yaptık. Ve her ikisinin de bu inanılmaz eğlenceli aksiyondan eşit derecede keyif alacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Uncharted Filmi, Şubat 2022’de Vizyona Girecek

Uncharted filmi fragman

Oyuncu kadrosunda Mark Wahlberg ve Antonio Banderas gibi iki dev ismin de yer aldığı Uncharted filmi, Şubat 2022‘de vizyona giriyor. Sony’nin 10 yıldır film üzerinde çalıştığı film, seneler içinde çok sayıda farklı yazar, yönetmen ve aktörün dahil olup çıktıkları bir projeye dönüştü.

Son olarak Zombieland yönetmeni Ruben Fleischer’e emanet edilen uyarlama, gelecek yıl hayranları ile bu kez beyaz perdede buluşacak. Tahmin edebileceğiniz üzere Nathan Drake karakterine Tom Holland hayat verirken, onun akıl hocası ve baba figürü olan Victor “Sully” Sullivan‘ı ise Wahlberg canlandırıyor. Holland ayrıca aralık ayında Spider-Man: No Way Home‘da da karşımıza çıkacak.

Oyun serisine dönersek; Uncharted 4 ve Uncharted: The Lost Legacy’nin güncellenmiş sürümlerini içeren Uncharted: Legacy of Thieves Collection, 2022’de PlayStation 5 ve PC’ye gelecek.

Uncharted Fragmanı:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.