Amazon Prime Gaming Aralık 2021 Oyunları Açıklandı

Amazon Prime üyelerinin aralık ayında sahip olacakları ücretsiz oyunlar belli oldu. Önümüzdeki ayın seçkisinde Frostpunk ve Journey to the Savage Planet gibi iki önemli yapım da bulunuyor.

Amazon Prime üyeleri, her ay ücretsiz oyunlar almaya devam ediyor. Daha önce bildirdiğimiz gibi kasım ayında Control, Rise of the Tomb Raider ve Dragon Age: Inquisition gibi yapımların da aralarında bulunduğu iddialı bir seçki sunulmuştu. Bugün itibarıyla aralık ayında dağıtılacak ücretsiz Prime Gaming oyunları da netlik kazandı.

Amazon Prime Gaming Aralık 2021 listesinde sahip olabileceğiniz tam dokuz ücretsiz PC oyunu var. Bunlardan en dikkat çekenleri ise hiç şüphesiz Frostpunk ve Journey to the Savage Planet oldu ki, bu yapımların Steam’deki toplam değerleri 220 TL’yi buluyor. Ayrıca Need for Speed Hot Pursuit Remastered ve Football Manager 2021 de ayın ücretsiz Prime Gaming oyunları arasında yer alıyor.

Frostpunk, Amazon Prime Üyelerine Bedava Olacak

ücretsiz prime gaming oyunları

Türkçe arayüz ve altyazı desteğine sahip olan Frostpunk, şehir kurma türünde bir oyun. Dünyada ayakta kalan son şehrin yöneticisi olarak amacınız, hem şehir sakinlerini hem de altyapıyı idare etmek olacak. Journey to the Savage Planet, ARY-26 gezegeninin insanlara uygun olup olmadığını tespit etmekle görevli olduğunuz bir aksiyon-macera oyunu. Need for Speed ​​Hot Pursuit Remastered ise 2010 yılında piyasaya sürülen orijinal oyunun yenilenmiş bir versiyonu.

Diğer ücretsiz Prime Gaming oyunları arasında Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse, Tales of Monkey Island Complete Pack, Football Manager 2021, Morkredd, Spellcaster University ve YouTubers Life bulunuyor. Tüm bu oyunlar 1 Aralık’tan itibaren erişime sunulacak. Söz konusu tarihe kadar Prime Gaming kasım oyunları da alma şansınız var.

Ücretsiz Prime Gaming OyunlarıAralık 2021

prime gaming aralık 2021
  • Frostpunk
  • Journey to the Savage Planet
  • Need for Speed Hot Pursuit Remastered
  • Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
  • Tales of Monkey Island Complete Pack
  • Football Manager 2021
  • Morkredd
  • Spellcaster University
  • YouTubers Life
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol