Amazon Prime Gaming Kasım 2021 Oyunları Açıklandı

Amazon Prime Gaming aboneleri, kasım ayında Control ve Rise of the Tomb Raider ve Dragon Age Inquisition dahil toplam 9 oyunu ücretsiz alacak!

Amazon Prime Gaming Kasım 2021 oyunları belli oldu. Abonelik hizmeti, üyelerine bu ay toplam 9 oyunu ücretsiz sunuyor. Söz konusu yapımlar içinde Control, Rise of the Tomb Raider ve Dragon Age: Inquisition da bulunuyor.

Henüz bir Amazon Prime hesabınız yoksa, ücretsiz Prime Gaming oyunlarını indirmek için 30 günlük deneme imkanından yararlanabilirsiniz. Üyeliğiniz sona erse bile, kitaplığınızdaki bedavaları oynamaya devam edebileceksiniz. Ücretsiz denemenin ardından aylık 7,90 TL ödeyerek Prime aboneliğinizi sürdürebilirsiniz.

amazon prime gaming kasım 2021 oyunları

Kasım ayında dağıtılacak diğer ücretsiz Prime Gaming oyunları arasında siberpunk aksiyon-macera oyunu Liberated, rogue-lite unsurlarına sahip klasik 1-4 oyunculu zindan oyunu Rogue Heroes, bulmaca oyunu Puzzle Agent 2, gizli nesne bulma oyunu Demon Hunter 2, arcade yarış oyunu BAFL – Brakes Are For Losers ve grafik macera oyunu Secret Files: Sam Peters var.

Bu arada, Alien Isolation, Ghostrunner, Song of Horror Complete Edition, Red Wings: Aces of the Sky, Wallace ve Gromit’s Grand Adventure dahil olmak üzere 11 oyundan oluşan Prime Gaming Ekim ücretsiz oyunlarını hala indirme şansınız da bulunuyor. Fakat elinizi çabuk tutsanız iyi olur.

prime gaming ücretsiz oyunları

Amazon Prime Gaming aboneleri, ücretsiz oyunların yanı sıra birkaç oyun içi paket de alabilecek. Bu ay, yeni bir karakter görünümü, silah görünümü ve 11. sezon karakteriyle ilgili afiş çerçevesi içeren Apex Legends’ın Ash Venom Blade Bundle’ı mevcut. Ayrıca Robin Hood kıyafetleri, yeni bir ifade ve 1 (x5) Colors Dye Pack içeren Robin Hood Pack #1 adlı bir New World oyun paketi de kullanıcıları bekliyor.

Amazon Prime Gaming Kasım 2021 Ücretsiz Oyunları

  • Control
  • Rise of the Tomb Raider
  • Dragon Age: Inquisition
  • Rogue Heroes
  • Liberated
  • Puzzle Agent 2
  • Demon Hunter 2
  • BAFL – Brakes Are For Losers
  • Secret Files: Sam Peters
Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol