Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ubisoft Paris’ten Yeni Açık Dünya Oyunu Yolda

Ubisoft'un en önde gelen stüdyolarından biri, görünüşe göre açık dünya AAA nişancı oyunu için bir seviye tasarımcısı aradığını açıkladı.

Ubisoft‘un herhangi bir zamanda aktif olarak geliştirilmekte olan düzinelerce farklı oyuna sahip olduğu bir gerçek ancak stüdyonun habersiz ve bilinmeyen projeleriyle ilgili haberlere rastlamak, ne olursa olsun heyecan verici bir olasılık. Yayıncı, nispeten yakın bir gelecek için planlanan üç büyük oyunu olduğunu zaten doğrulamış olsa da, bu sadece başlangıç.

Özellikle Ubisoft Paris, önceden duyurulmamış bir AAA projesinde çalışacak bir lider düzey tasarımcı için yeni bir iş listesi yayınladı. Oyunla ilgili bilgilerin çoğu hala karışık ancak eski Ghost Recon: Breakpoint geliştiricisi bu gizemli oyunun doğasına zaten ima etmiş olabilir. Şirket, Ghost Recon: Breakpoint desteğini sonlandırdığına göre, yeni oyun gerçekten de yolda.

Ubisoft Paris’in Yeni Oyunu Ne Olacak?

Ubisoft
Şirketin geliştirdiği oyunun yeni bir marka olma ihtimali yüksek.

Söz konusu iş listesine göre ekibin, açık dünya atıcılarının yapımında geniş deneyime sahip ve aynı zamanda “rasyonel” seviye tasarımına meyilli bir seviye tasarımcısı aradığını öğrendik. Tarihsel olarak Ubisoft Paris, Ghost Recon, Rayman ve Just Dance serileri üzerinde çalıştı ve gerçekten bu özel iş ilanı için faturaya uyan Ghost Recon serisinden yeni bir oyun.

Bunu akılda tutarak, diğer kaynaklar yeni bir Ghost Recon oyununun halihazırda geliştirilme aşamasında olduğunu iddia etti; bu da Ubisoft Paris’e bunun yerine tamamen farklı bir markaya atandığının göstergesi. Durum ne olursa olsun, ekibin yeni bir anlatı tasarımcısı aradığını ortaya koyan farklı bir iş listesine göre, stüdyonun duyurulmamış projesinin hikayeli bir oyun olması mümkün.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.