Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Twitter’dan Şirket Hesaplarına Önemli Özellik

Twitter, profesyonel işletme hesaplarını çok başka bir seviyeye taşıyacak önemli özelliklerini duyurdu.

Twitter, platformunda yeni değişiklikler uygulayarak işletmelere daha fazla etkileşime yol açacak yeni araçlara erişim sağlama sürecini hızlandırdı. Şirketin Location Spotlight isimli aracı, profesyonel hesaplara sahip olanlara küresel olarak sunulacak.

Geçen yıl boyunca Twitter, insanların platformundaki profesyonellerle etkileşimlerini iyileştirebileceğini umarak bir araç geliştirdi. Değerli bilgileri öne ve merkeze koymak için Location Spotlight böyle doğdu. Uzun bir süre platformdaki şirket hesaplarının işe yarar özellikleri yoktu. Artık profesyonel hesaplar, daha sağlam bir profil oluşturarak hedef kitleyle daha iyi bağlantı kurabilecek.

Twitter Şirket Hesaplarına Önem Verecek

Twitter

Önceki profilde genel konum, profil biyografisi ve web sitesi bağlantısı için yer gibi bilgiler yer alırken, son derece sınırlayıcıydı. İleriye dönük olarak, profesyonel bir profil, çalışma saatleri, telefon numarası, adres ve diğer ayrıntılar gibi daha fazla bilgiyi görüntüleyebilecek. Location Spotlight ile gelen en iyi geliştirme, profesyonel hesapların yalnızca bir adres değil, aynı zamanda yol tarifi almak için bir bağlantı da içerebilecek olması.

Yol Tarifi Al düğmesine tıklandığında, kullanıcılara Google Haritalar tarafından sağlanan navigasyon rehberliği sunulacak. Bu heyecan verici olsa da, Twitter bu yıl içinde daha fazla profil özelliği başlatmayı planladığı için bu sadece bir başlangıç olacak. Yakın gelecekte şirket Professional Home adlı başka bir aracı tanıtacak. Professional Home, daha fazla iç görü ve ölçüm sağlayan gelişmiş bir merkez olacak ve kaynakları barındıracak.

Güncellemenin önümüzdeki haftalarda yayınlanması bekleniyor ve yıl boyunca iyileştirmeler yapılacak. Ayrıca Twitter, bu aydan itibaren “Taking Care of Business” adlı canlı bir çevrimiçi atölye serisine de başlayacak. Flight School  tarafından oluşturulan canlı atölye, yolculuklarına yeni başlayan profesyonellere yardımcı olmak için tasarlanacak. Kendilerine sunulan ürünleri daha iyi anlamalarını sağlayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.