Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Twitter Blue Fiyatına Zam Geldi!

Twitter Blue hizmetinin abonelik ücreti iki katına çıktı. Abonelik hizmeti daha ülkemize gelmeden zamlanmış oldu.

Twitter Blue, kullanıcı deneyimini geliştirmeyi amaçlayan yeni özellikleri Twitter‘a getiren ücretli bir abonelik hizmeti olarak piyasaya sürüldü. Hizmet piyasaya sürüldükten sonra 30.99 TL olarak fiyatlandırıldı ve makul miktarda özellik ekledi ancak bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra fiyatlar artacak.

Twitter Blue kullanıcısı Matt Navarra, hizmet fiyatlarının hemen artacağını açıklayan bir e-posta paylaştı. Hizmete kayıtlı olanlar için fiyat Ekim 2022’ye kadar aynı kalacak. Bundan sonra aylık fiyat 2.99 Dolar’dan 4.99 Dolar’a çıkacak. Ülkemizde henüz kullanıma açık olmayan hizmet 30.99 TL’den daha ülkemize gelmeden zamlandı. Hatta App Store’da üyeliğin ücreti 109.99 TL olarak listelendi.

Yeni Twitter Blue Fiyatı 109.99 TL Olabilir

Twitter Blue

Twitter, zam öncesi mevcut abonelerine bir kez daha ulaşacak. Bu, kullanıcılara hizmete devam etmek isteyip istemediklerine karar vermeleri için bolca zaman verecek. Ne yazık ki, ürün ve hizmetler için artan fiyatlar yeni bir şey değil ve dünya pandemiden kurtulurken eğilimin devam etmesi muhtemel. Özellikle yüksek döviz kuru ile bu sıkıntılardan en çok etkilenen ülkelerden bir tanesi olduk.

Twitter, fiyat artışının kullanıcıların istediği bazı özellikleri oluşturmasına yardımcı olacağını belirtti. Bu yeni özelliklerin tam olarak ne olduğunu detaylandırmasa da, bunlardan birisinin Tweet düzenleme özelliği olması muhtemel. Son olarak ülkemize daha giriş bile yapamadan zamlanan bu hizmete karşı sizin tepkileriniz nasıl? Siz bu hizmete 109.99 TL öder misiniz? Yorumlar kısmına yazmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.