Türk Telekom’dan Ücretsiz Xbox Game Pass Fırsatı!

Türk Telekom, 100 mbps’ye kadar hızlı limitsiz fiber internet paketlerinden satın alan kullanıcılara ücretsiz Xbox Game Pass Ultimate paketi hediye ediyor.

Türk Telekom, oyunseverleri cezbedecek yeni bir kampanya başlattı. Promosyon kapsamında 24 ay Türk Telekom’da kalma sözüyle limitsiz fiber internet paketlerine ek olarak pek çok hediye sunuluyor. Microsoft ile işbirliğine imza atan firma, 100 mbps’ye kadar hızlı limitsiz fiber internet paketlerinden satın alan kullanıcılara, ücretsiz Xbox Game Pass Ultimate paketi veriyor.

Türk Telekom Kampanyası Ücretsiz Xbox Game Pass Sunuyor

ücretsiz xbox game pass üyeliği türk telekom

Kullanıcılar, yeni Türk Telekom kampanyası dahilinde 3 ay boyunca Xbox Game Pass kütüphanesindeki tüm oyunlara ücretsiz olarak erişebilecekler. Ayrıca Xbox Game Pass Ultimate üyeleri, Xbox Game Pass kitaplığındaki oyunlarda yüzde 20’ye varan indirime ek olarak ilgili oyun eklentilerinde ve ürünlerinde yüzde 10 indirim kazanıyorlar.

Türk Telekom kampanyası ile oyunseverleri bekleyen ayrıcalıklar bunlarla sınırlı değil. Kullanıcılar, ücretsiz Xbox Game Pass Ultimate üyeliğinin yanı sıra Playstore’daki 3 bin adet PC/Mac ya da konsol oyunlar, Free to Play paketler ve oyuncu ekipmanı arasından seçtikleri üründe kullanabilecekleri 150 TL’lik Playstore Cüzdan Kodu’ndan faydalanabiliyorlar.

Türk Telekom Gamer Kampanyası Fiyatları

türk telekom kampanyası gamer

Fiber internet altyapısına yönelik yatırımlarını artıran Türk Telekom, 100 mbps’ye varan hızlardaki fiber internet paketleri ve 2 kat upload hızı ile çok daha akıcı ve keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Türk Telekom Gamer kampanyası hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Peki, Türk Telekom fiber altyapı sorgulama nasıl yapılır? Buradaki bağlantıya tıkladıktan sonra sol taraftaki bölümleri dolduruyorsunuz ve ardından aşağıdaki ‘Altyapı Sorgula’ butonuna basıyorsunuz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol