Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Train Sim World 3 İlk Günden Game Pass’te!

Xbox Game Pass için yeni bir ilk gün oyunu daha duyuruldu. Simülasyon sevenleri mutlu edecek bir yapım hizmete dahil edilecek.

Train Sim World 3, 6 Eylül’de Xbox Game Pass’e dahil olacak. Oyun, adından da anlaşılacağı gibi, diğer tüm platformlarda yayınlandığı gün Xbox Game Pass’te mevcut olacak bir tren simülatörü oyunu. Oyun, tren ulaşımını simüle etmek için üç yeni rota, yeni bir dinamik hava durumu sistemi ve mevcut hava ve mevsime göre değişen yolcular gibi daha ayrıntılı özellikler içerecek.

Xbox Game Pass hizmetine abone olmanın en büyük nedenlerinden biri, abonelik ücreti dışında hiçbir ek ücret ödemeden yüzden fazla oyuna erişim sağlamak. Hizmet, eski oyunların keyfini çıkarmaya da izin verirken, yeni oyunların bazılarını da kütüphanesine ekleyerek hayranlarını sürekli olarak sevindirdi. Bu ayın oyunları simülasyon sevenleri memnun edecek.

Train Sim World 3 Çıkış Tarihi

Train Sim World 3

Train Sim World 3, 9 Ağustos 2022’de duyuruldu ve oyunun çıkış tarihi 2 Eylül 2022 olarak belirlendi. Yeni bir fragman, dinamik hava sistemine kısa bir bakışla serinin bu yeni girişinde uygulanan bazı yeni özellikleri de sergiledi. Kar, yağmur ve dolu gibi çeşitli hava olayları dinamik olarak yaşanacak ve gökyüzü atmosferi çok daha gerçekçi olacak.

Simülatörler herkesin oyun tercihi olmasa da, Goat Simulator 2, PowerWash Simulator ve hatta Gas Station Simulator gibi oyunlar ile çok daha yaygın hale geldi. Orijinal Goat Simulator gibi Xbox Game Pass‘te zaten mevcut olan bu simülatör oyunlarından bazılarını bitiren hayranlar için Train Sim World 3 gayet güzel bir alternatif olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.