Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Thirsty Suitors İlk Günden Game Pass’te Olacak!

Outerloop Games, Thirsty Suitors için yeni bir fragma yayınladı ve oyunun ilk günden Game Pass'e dahil edileceğini onayladı.

Outerloop Games ve Annapurna Interactive’in yeni oyunu Thirsty Suitors anlatı odaklı bir RPG oyunu olacak. Oyun, sıra tabanlı dövüş, yemek pişirme mini oyunu ve hatta iddialı bir kaykay mekaniği gibi çeşitli mekaniklere sahip. Bugün yeni bir oynanış videosuyla oyunun birçok özelliğini ve ilk günden Game Pass‘e dahil olacağını öğrendik.

Thirsty Suitors, stüdyonun daha önce geliştirip kendi yayınladığı macera oyunu Falcon Age ile bağımsız geliştirici Outerloop Games’ten çıkacak ikinci oyun olacak. Oyun ilk olarak Game Awards 2021 sırasında Outerloop’un Outer Wilds ve Stray yayıncısı Annapurna Interactive ile iş ortaklığı yaptığı sırada duyuruldu. Oyun ilk olarak yalnızca Steam için duyurulsa da, bugün Game Pass’e geleceği de onaylandı.

Thirsty Suitors Ücretsiz Demosu Yayınlandı

Thirsty Suitors

Etkinlik sırasında gösterilen yeni bir fragman, hayranlara Thirsty Suitors’ın oynanışına daha yakından bakmalarını sağlayarak savaş sistemini ve hikayesini çok daha detaylı bir şekilde sergiledi. Hikaye, hor görülen talipleri tarafından takip edilirken ailesiyle yeniden bağlantı kurmaya çalışan Jala’nın “acımasız bir ayrılıktan sonra” memleketi Timber Hills’e dönmesini konu alacak.

Oyunun savaş mekanikleri ise belirli düşmanlar üzerinde belirli alay hareketlerini kullanmak için bonuslar sağlayan bir alay hareketi sistemine sahip Persona gibi oyunları anımsatan sıra tabanlı bir sisteme sahip. Fragman ayrıca büyük kombinasyonlar oluşturmaya odaklanarak kaykay mekaniğini de kısaca gösterdi.

Thirsty Suitors’ın en yeni fragmanı ile oyunun geleceği platformlar da onaylandı. Oyun hem Xbox One hem de Xbox Series X/S’de ve ayrıca PC için ilk günden Game Pass’te piyasaya sürülecek. Oyun PlayStation 4, PlayStation 5 ve Nintendo Switch‘e de gelecek. Outerloop, Thirsty Suitors’ın Steam’de hemen indirilebilecek bir demo sunacağını açıklayarak fragmanı kapattı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.