Total War: Warhammer III

MMORTS
Takip Et
9.5

Mükemmel

8.6

Kullanıcı

Total War Warhammer 3’ün İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

Total War: Warhammer 3'ün ilk videosu internete düştü ve Creative Assembly'nin son çalışmasının strateji kampanyasından bir haritayı görme şansı yakaladık.

Creative Assembly, Total War Warhammer 3‘e özel yeni bir video yayınladı. Video, bizlere oyunun stratejik kampanya haritasına daha detaylı olarak bakma şansı verdi. Şimdiye kadar, çoğunlukla savaş mekaniklerini görmüştük; Özellikle oyunun kuşatma mekaniği devrim yaratacak.

Video, diğerlerinin yanı sıra Kislev‘i, Büyük Ortodoksluğun yüce patriği Tzarina Katarin ve Kostaltyn‘in nüfuz için savaştığı yerleri gösterdi. Videonun sonlarına doğru, onların kalelerini ve bölgenin en büyük metropolü olan, Lanetli Şehir olarak da bilinen Praag‘ı da gördük. Ayrıca kısa bir şekilde Mourn Dağları ve Solucan Geçidi‘nin yanı sıra Wei-Jin ve Gran Cathay‘da gösterildi.

Total War Warhammer 3 İlk Gün Game Pass’te Olacak!

Total War Warhammer 3

Warhammer lisansını temel alan Total War serisi alt döngüsünün üçüncü ve son bölümü. Total War: Warhammer 3, diğerlerinin yanı sıra, eskisinden daha da büyük savaşlarda yer alan Kislev ve Cathay gruplarını tanıtacak. Oyun, Creative Assembly stüdyosu tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanan bir üçlemenin doruk noktası olacak.

Total War: Warhammer 3, yalnızca PC platformuna çıkacak. Oyun gelecek yıl 17 Şubat’ta çıkış yapacak ve Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store’da satılacak. İlk günden itibaren PC Game Pass’te de mevcut olacak. Oyun normalde bu sene çıkış yapacaktı ancak kısa bir erteleme yaşadı.

Total War Warhammer 3 ile Karanlık Evrene Dönüyoruz

Total War Warhammer 3

Oyunda Warhammer’ın karanlık evrenine dönüyoruz. Eski Dünya’yı ve batısındaki toprakları gezdikten sonra, alt dizinin son bölümü bizi boyutların sınırına götürecek. Bu sorunlu bölgedeki gerilim, nihai gücü elde etmeye çalışan eski bir güç tarafından kullanılmaya çalışılıyor ancak, bunu yapmak için, bu varlığın ölümlü dünyanın sakinleri arasında bir şampiyon bulması gerekecek.

Önceki iki oyun gibi, Total War Warhammer 3 de serinin kanıtlanmış oynanış şemasını kullanacak. Tüm fraksiyona sırayla komuta ediyoruz, orduları hareket ettiriyoruz, ekonomiyi koruyoruz ve teknolojiyi geliştiriyoruz ancak savaşa girdiğimizde, gerçek zamanlı olarak binlerce birimi içeren çatışmalar yaşıyoruz.

Total War Warhammer 3 Oynanış Videosu – Kampanya Haritası

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol