Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass Temmuz 2022 Part 2 Oyunları Açıklandı

Xbox Game Pass, 19 Temmuz ile 29 Temmuz arasında hizmete giren beş yeni oyunun birkaç sürpriz oyun için de bolca yer bıraktığını duyurdu.

Xbox Game Pass Temmuz 2022 Part 2 oyunları duyuruldu. Hizmete yine Ubisoft’tan bir yeni oyun eklendi. Bunun yanı sıra motosiklet yarışı hayranları için ise MotoGP 2022’de hizmete giriş yaptı.

Bunun yanı sıra As Dusk Falls 19 Temmuz için daha önce duyurulan tek oyundu ancak bugün hayranlar 19 Temmuz’da hizmete iki oyunun daha katılacağını da öğrendi. Toplamda, Xbox Game Pass hizmete giren 5 oyun daha duyurdu, 5 oyun 31 Temmuz’da hizmetten ayrıldı ve sürprizlere bolca yer bıraktı.

Xbox Game Pass Temmuz 2022 Part 2 Oyunları

Xbox Game Pass Temmuz

As Dusk Falls, 19 Temmuz’da Xbox Game Pass Temmuz oyunları arasına katılacak ve Watch Dogs 2 ile Ashes of the Singularity: Escalation’de bu tarihte hizmete eklenecek. Ardından, birkaç gün sonra 22 Temmuz’da hayranlar MotoGP22 ve Torment: Tides of Numenera’yı oynayanilecek. Inside, 29 Temmuz’da katılacak olan son oyun olacak.

 • 19 Temmuz – As Dusk Falls (Bulut, Konsol ve PC)
 • 19 Temmuz – Watch Dogs 2 (Bulut, Konsol ve PC)
 • 19 Temmuz – Ashes of the Singularity: Escalation (PC)
 • 22 Temmuz – MotoGP22 (Bulut, Konsol ve PC)
 • 22 Temmuz – Torment: Tides of Numenera (Bulut ve Konsol)
 • 29 Temmuz – Inside (Bulut, Konsol ve PC)

Sonuç olarak, bazıları karışık incelemeler alsa bile çok çeşitli oyunlar mevcut. Örneğin, As Dusk Falls incelemeleri bugün düştü ancak etkileşimli suç draması eleştirmenler tarafından pek hoş karşılanmadı. Watch Dogs 2, oyuncuların Marcus Holloway adında genç bir bilgisayar korsanı rolünü üstlendiği San Francisco Körfez Bölgesi’nde geçen bir oyun.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.