The Witcher’ın Öncesini Anlatan Blood Origin Fragmanı Yayınlandı

Netflix'te yayınlanan The Witcher dizisinin 1.200 yıl öncesini konu alan The Witcher Blood Origin'den yepyeni bir fragman geldi.

Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı roman serisinden Netflix dizisine uyarlanan The Witcher evreni büyümeye devam ediyor. Henry Cavill‘lı ana serinin tam 1.200 yıl öncesinde geçen The Witcher Blood Origin dizisinden fantastik aksiyonla dolu yepyeni bir fragman yayınlandı. Videoda Michelle Yeoh ve çeşitli diğer karakterlerin dövüş becerilerini görüyoruz.

Vikings izleyenlerin yakından tanıyacağı bir isim olan Laurence O’Fuarain’in de yer aldığı The Witcher Blood Origin, ilk Witcher’ın nasıl yaratıldığına odaklanacak. İzleyiciler sadece Witcher’ların nasıl ortaya çıktığını görmekle kalmayacak, aynı zamanda Kıta’nın Elfleri ve Witcher’ın yaratılmasındaki rolleri hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olacak.

Dizi, The Witcher’ın 1.200 Yıl Öncesinde Geçiyor

the witcher blood origin

The Witcher dizisinden 1.200 yıl önce geçen Blood Origin, Conjunction of the Spheres’in bir sonucu olarak yok olan eski elf uygarlığını gözler önüne serecek. Prequel hikayesi aynı zamanda, kiralık canavar avcıları olmak için yoğun eğitim ve sihir deneylerine tabi tutulan mutasyona uğramış ilk Witcher’ın yaratılmasını da kapsayacak.

Yeoh ve O’Fuarain’in yanı sıra Blood Origin kadrosunda Lenny Henry ve Dylan Moran da yer alıyor. Altı bölümlük fantastik diziyi Declan De Barra yazdı ve Sarah O’Gorman yönetti. Bu arada The Witcher 2. sezonun 17 Aralık’ta Netflix’te başladığını da hatırlatalım.

The Witcher Blood Origin Fragmanı:

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol