Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Witcher 3’e İlk Oyunun Haritası Dahil Oldu!

The Witcher 3 için yayımlanan yeni Redkit modu ilk Witcher oyunundaki tüm haritaları getiriyor. Dolayısıyla nostalji anlar yaşatıyor.

CD Projekt RED tarafından biz oyunculara sunulan açık dünya aksiyon macera oyunu The Witcher 3 için geçtiğimiz günlerde resmi mod aracı REDkit yayınlandı. Bu araç sayesinde artık daha fazla mod oluşturabilecek ve detaylı modlarla beraber oyunculara yeni bir deneyim sunulacak. Şimdi ise bu modlardan ilkinin bizlere sunulduğunu aktarabiliyoruz.

Kısa süre önce internette paylaşılan yeni bir mod, ilk The Witcher oyunundaki tüm haritaları üçüncü oyuna taşıyor. Bu sayede oyunun tüm dünyasını keşfetmenize olanak tanınıyor. Mod geliştiricisinin belirttiğine göre ilk oyunda yer alan haritalar REDkit programıyla beraber oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriliyor. Dolayısıyla çok fazla çaba sarf etmeden bu işlemin yapıldığını söylüyor. Ancak bu program yayınlanmadan önce bu durumun gerçekten de çok zor olduğunu vurgulamak gerekiyor.

The Witcher 3’e İlk Redkit Modu Geldi

The Witcher 3 oyununa ilk oyundan haritaların getirilmesini sağlayan yeni modda aynı zamanda çeşitli dokuların ve iyileştirilmiş görsellerin olduğundan da bahsedebiliyoruz. Ancak harita görsellerinin tam olarak iyileştirilmediğini de belirtelim. Dolayısıyla geliştirilecek oldukça çok yerin olduğunu söylemek mümkün. Bu yüzden mod geliştiricisi AngryCatster haritalar üzerinde çalışmaya devam edeceğini aktarıyor.

9139 1716295451 890575449

Daha fazla detaya girecek olursak mod ile beraber Vizima Dike, Temple Quarter, Trade Quarter ve Old Vizima haritaları tek bir noktada birleşiyor ve böylece kesintisiz bir harita deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Ancak mod içerisinde bazı sorunların olduğunu da vurgulamak gerekiyor. Örneğin, orijinal oyunda çok fazla dikey hareketlilik olmadığı için sınırların dışına çıkmanın çok kolay. Ayrıca bazı arazi dokularının yanlış bir şekilde sunulduğunu belirtelim.

Eğer mod ilginizi çektiyse buradan indirebilir ve deneyebilirsiniz. Aynı zamanda tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.