Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Wheel of Time 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Epik fantezi serisi The Wheel of Time, yeni sezonuyla önümüzdeki ay Prime Video'ya geri dönecek.

Prime Video The Wheel of Time 2. Sezon için ilk fragmanı yayınladı. Fragman bizi Moiraine Damodred (Rosamund Pike), al’Lan Mandragoran (Daniel Henney) ve Nynaeve al’Meara (Zoë Robins) gibi sevilen karakterlerimizle bir kez daha tanıştırdı. Dizinin yayın platformunda son derece popüler hale gelmesinden bu yana neredeyse iki yıl geçti. Ş

Önümüzdeki ay, ilk olarak Robert Jordan ve Brandon Sanderson tarafından yaratılan o isimsiz dünyaya dönüyoruz, favorilerimiz geri dönüyor ve topluluklarının geleceği tehlikede. Dizinin geçen yaz vizyona girmesi bekleniyordu ama gecikmeli de olsa, nihayet yeni sezona kavuşuyoruz. Dizi, 1 Eylül 2023‘de Prime Video‘ya geri dönüyor.

The Wheel of Time 2. Sezon Fragmanı

The Wheel of Time 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Bir önceki sezonun sonunda Karanlık Olan‘ın (Josha Stradowski) mağlup olduğu ortaya çıktı. Ancak Lan, bu zaferin bir son olmayacağına dair bir uyarı aldı, çünkü kötü güçler hala gizleniyor ve gelecekteki bir saldırı için zamanlarını bekliyor. Sanki görünmez bir sinyali takip ediyormuş gibi, batı ufkunda birkaç gemi görülüyor ve bu da dizinin ana karakterlerinin yakında onlarla karşılaşacağını ima ediyor.

The Wheel of Time 2. Sezon fragmanında yer alan Moiraine, denizden gelen tehditten gözle görülür şekilde korkuyor ve Tek Güç ile olan bağlantısı nedeniyle kendisinin ve arkadaşlarının gelecekte karşılaşacakları mücadeleler konusunda endişeli görünüyor. Önümüzdeki birkaç bölümde işler hızlı ve kapsamlı bir şekilde ele alınmazsa, olası sonuçlara ilişkin anlayışı, yalnızca dehşetini artırıyor.

Geçen yıl San Diego Comic-Con’da dizinin üçüncü sezon için onay alındığı ortaya çıktı. Hayranlar, dizinin en az iki sezon süreceğini en başından beri biliyorlardı, ancak yayınlandıktan sonra, Jordan’ın kitaplarını uyarlamaya devam edecek üçüncü bir sezon haberi gerçekten çok hoş karşılandı. Üçüncü sezon, Jordan’ın eserlerinin dördüncü romanı The Shadow Rising etrafında geçecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.