Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Dizisi Duyuruldu: Amazon Prime’da Yayınlanacak!

Ünlü PS serisi God of War için, yeni bir dizi projesi başladı. Projede Amazon Studios, PlayStation Studios ve Sony Pictures birlikte çalışacak.

Bir God of War dizisinin bu yılın başlarında yapım aşamasında olduğu açıklanmıştı ve şimdi bu durum tamamen resmi bir onay aldı. Amazon Prime Video, Sony Pictures ve PlayStation Productions‘ın God of War dizisinin ortak yapımcılığını üstlendiği açıklandı. Mart ayından bu yana yapım aşamasında olan dizi, 2018 yapımı oyunun uyarlaması olacak.

Amazon Prime’da yer alan The Wheel of Time’ın showrunnerı Rafe Judkins; Children of Men ve Iron Man ile tanınan Mark Fergus yapımda görev alacak. Ayrıca oyunun kreatif direktörü Cory Barlog, dizide yönetici yapımcı olarak çalışacak. Ek olarak Amazon Studios televizyon başkanı Vernon Sanders, “God of War, zengin hikaye anlatımı ve sürükleyici dünyalarıyla küresel müşterilerimizi büyüleyeceğine inandığımız ilgi çekici bir seri.” açıklamasında bulundu.

God of War Dizisi Çekimleri Başladı

God of War Dizisi

Konuyla ilgili Sony Pictures televizyon başkanı Katherine Pope, “Bu güzel ve yürek burkan oyunu, birinci sınıf bir canlı aksiyon serisine uyarlamak için Amazon Studios’taki arkadaşlarımız ve PlayStation Productions’daki ortaklarımızla birlikte çalışmaktan çok gururlu ve heyecanlıyız.” dedi. Twitter’da açıklama yapan Cory Barlog, dizi hakkında daha fazla şey duymamız veya görmemizin biraz zaman alacağını belirtti.

PS4 ve PC için sunulan God of War, bugüne kadar 23 milyon adet sattı. God of War Ragnarök, Kasım ayında PS5 ve PS4 için piyasaya çıktı ve ilk haftasında 5,1 milyon adet satarak PlayStation Studios’un bugüne kadarki en büyük lansmanı oldu.

God of War dizisi sizce nasıl olacak?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.