The Piano 24 Mayıs’ta Yayınlanacak!

The Piano 24 Mayıs'ta bilgisayar oyuncuları için raflardaki yerini alacak.

Mistaken Visions tarafından geliştirilen ve 24 Mayıs’ta sadece bilgisayar platformu için yayınlanacak olan The Piano ile korku dolu anlar yaşayacağız.

Tek oyunculu bir yapı ile karşımıza çıkacak olan yapım da aksiyon ve macera dolu bir dünyaya giriş yapacak ve sürükleyici bir atmosfer ile karşılaşacağız. İngilizce olarak seslendirmelere sahip olacak olan oyunda grafiklerin kalitesi oldukça sağlam olacak. Oyun içerisinde başarısız bir piyanistin rolünü üstlenecek ve savaş sonrası Paris sokaklarında kardeşimizin cesedini arayacağız. Karanlıklarla ve vahşetle dolu olan The Piano oyuncuların adeta nefesini kesecek. Cinayetin ve gizemin yer aldığı oyunda korku dolu sahneler yer alacak.

Piyano yaratıcısı Jonathan Stemmildt, “Beş yıl önce sadece korkuların olmadığı bir korku oyunu yapma fikrim vardı. Oyuncuları duygusal olarak da etkileyebilecek bir oyun yaptık” dedi.

Çarpıcı grafiklerin ve etkileyici sahnelerin yer aldığı yapım genişi haritalar ile oyuncuların karşısına sürekli yeni içerikler çıkaracak. Sadece bilgisayar platformu için yayınlanacak olan oyun nasıl bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkacak bilinmiyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: 2.8GHz

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT or equivalent

DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol