The Matrix Ressurrections’ın Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Sevenleri tarafından uzun süre beklenen The Matrix Ressurrections filmi yakın zamanda beyazperde de hayranlarını bekleyecek.

Matrix hayranları uzun yıllar beklemesinden sonra nihayet filmin son serisi The Matrix Ressurrections‘ın sonunda vizyona girecek tarihi belli oldu. Covid-19’un yayılmasıyla beraber sinema sektörünü de bayağı etkiledi ve filmin çekimleri ve vizyon tarihlerinde uzun süre ertlenme olmuştu. Ertelenmeye son dedirten açıklama sonunda geldi. 

Yaklaşık 22 yıl önce ilk serisi ile izleyicileri adeta büyüleyen Matrix, konusu ve yapılan görsel efektler sayesinde üzerinden çok zaman geçmeden büyük ses uyandırdı. Üçüncü film ile dördüncü film arasında yaklaşık 18 yıl olacak. 

The Matrix Resurrections 24 Aralık 2021’de Vizyonda!

The Matrix Ressurrections

The Matrix Resurrections’ın resmi Twitter hesabından  film için yepyeni bir afiş paylaştılar. Geleneksel yeşil Matrix kodunun atmosferiyle çevrili Neo ve Trinity, klasik deri takımlarına geri döndüler ve seriden hem yeni hem de geri dönen karakterler katıldı. 

Pandemi yüzünden çekimleri ve vizyon tarihi sürekli değişen filmin çekimleri ilk olarak bulunduğumuz yılın Mayıs ayı olarak ve ayrıca vizyon tarihi belirlenmeden başlanmıştı. Yeni gelecek filmin vizyon tarihi afişi ile duyuruldu. Ayrıca The Matrix Ressurrections’tan kısa bir video geldi. 

Matrix 4 fotograflari

Box Office Türkiye’de paylaşılan resmi The Matrix Resurrections sayfasına geçtiğimiz saatlerde gelen bilgilere göre heyecanla beklenen film, ABD’de 22 Aralık’ta, ülkemizde 24 Aralık 2021‘de beyazperde de. Ayrıca filmi, aynı tarihte HBO Max dijital yayın platformu üzerinden de izlenebilecek. 

Filmin kadrosunda yer alan oyuncularKeanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson, Daniel Bernhardt, Jessica Henwick, Toby Onwumere, Jonathan Groff, Priyanka Chopra ve Christina Ricci.

The Matrix Ressurrections’tan gelen kısa videoyu izlemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol