Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix, The Gray Man’in İzlenme Sayılarını Paylaştı

Başrollerini Ryan Gosling, Chris Evans ve Ana de Armas'ın paylaştığı The Gray Man, 2022 yılında Netflix'te en çok izlenen ikinci film oldu.

Netflix’in bugüne kadarki en pahalı filmi olan The Gray Man, izlenme rakamları ile parasının hakkını veriyor. Avengers: Endgame’in arkasındaki Russo Kardeşler tarafından yönetilen aksiyon-gerilim filmi, ilk üç gününde 88.55 milyon saat izlendi. Şu ana kadar yalnızca dört Netflix filmi bu açılış rakamını geçebildi: Red Notice (148.72 milyon saat), Don’t Look Up (111.03 milyon saat), The Adam Project (92.43 milyon saat) ve The Kissing Booth 3 (90.86 milyon saat)

The Gray Man, izlenme sayıları açısından zirvede yer almamasına rağmen 2022 Netflix filmleri arasında The Adam Project‘in ardından en çok izlenen ikinci yapım olmayı başardı. Ryan Gosling, Chris Evans ve Ana de Armas gibi yıldız isimleri bir araya getiren film, tüm zamanlar listesinde ise ilk beşte bulunuyor.

Film, İlk 3 Günde Yaklaşık 90 Milyon Saat İzlendi

the gray man netflix

Bu arada Netflix, The Gray Man için bir devam filmi çekmeyi planlıyor. Ayrıca Deadpool serisinin yazarları Rhett Reese ve Paul Wernick tarafından kaleme alınan bir spin-off da yolda. Çoğu kişi tarafından bu yılın en iyi aksiyon filmi olarak tanımlanan The Gray Man, 200 milyon dolarlık dev bütçesinin altında kalmamış gibi görünüyor.

Yönetmenler Joe ve Anthony Russo, GamesRadar‘a verdikleri röportajda Netflix’in orijinal filmlere verdiği öneme dikkat çektiler. Streaming devinin, orijinal IP’ye diğer stüdyoların ayırmadığı kadar çok kaynak ayırdığını belirten ikili, “Bu durum, filmdeki birçok aksiyon sahnesini hayata geçirmemizi sağladı. Farklı bir stüdyo ile yapsaydık daha küçük bir film olurdu” şeklinde konuştu.

The Gray Man Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.