Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Game Awards 2022’de Yapılan Tüm Duyurular

The Game Awards 2022'de vitrine çıkan tüm oyun duyuruları ve fragmanlarını sizler için bu sayfada topladık.

Geoff Keighley’in eğlenceli sunumuyla geçen bir The Game Awards etkinliğini de daha geride bıraktık. Keighley bu yıl daha kısa bir etkinlik sözü vermesine rağmen, ön gösteriyi de eklerseniz organizasyon neredeyse dört saat sürdü. Bu da gözden kaçmaması gereken pek çok oyun duyurusu olduğu anlamına geliyor!

Beklendiği gibi etkinliğin iki yıldızı vardı: Elden Ring ve God of War Ragnarök. Hidetaka Miyazaki’nin Game of Thrones yazarı George R.R. Martin işbirliği ile geliştirdiği yeni RPG’si, gecenin en büyük ödülü Yılın Oyunu dahil toplam dört kategoride zirveye çıktı. Adaylıklarda başı geçen Santa Monica imzalı Ragnarök ise En İyi Hikaye Anlatımı ve En İyi Ses Tasarımı dahil toplam altı ödül kazandı.

Yılın en iyilerinin ödüllendirildiği The Game Awards 22, her zaman olduğu gibi heyecan verici tanıtımlara da sahne oldu. Supergiant, ilk oyunuyla herkesi mest eden Hades’in devamını duyururken, Hideo Kojima bir süredir ipuçlarını verdiği Death Stranding 2‘yi tanıttı. Ayrıca FromSoftware imzalı Armored Core 6: Fires of Rubicon, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, The Lords of the Fallen ve daha birçok oyun gördük.

Ödül töreni, Türkiye saati ile gece 3’e denk geldiği için canlı izleyememiş veya etkinliğin bir kısmını kaçırmış olabilirsiniz. Bu yazımızda, gecedeki tüm duyuruları bir araya topladık.

Death Stranding 2

Hades 2

After Us

Post Trauma

Dead Cells x Castlevania DLC

Vampire Survivors Mobile

Returnal PC

returnal 4

Hellboy: Web of Wyrd

Horizon: Call of the Mountain

Viewfinder

Among Us Hide and Seek Modu

Replaced

Street Fighter 6

Destiny 2: Lightfall

Star Wars Jedi: Survivor

Dune Awakening

Immortals of Aveum

Tekken 8

Diablo 4

Company of Heroes 3 Konsol Sürümü

New Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Final Fantasy 16

Armored Core 6: Fires of Rubicon 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.