Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Death Stranding 2 Duyuruldu (Video)

Hideo Kojima, The Game Awards etkinliğinde Death Stranding'in fragmanını yayınladı. Ayrıca yapımcı, geliştirilen diğer oyundan da bahsetti.

Ünlü oyun yapımcısı Hideo Kojima, The Game Awards 2022 etkinliğinde Death Stranding 2‘yi duyurdu. Daha öncesinde oyunun ana karakterini canlandıran Norman Reedus, yaptığı bir röportajda ikinci oyunun sinyallerini vermişti. Ardından Kojima, Twitter’da yeni bir yolculuğa çıkmakla ilgili bir tweet atmıştı. Böylelikle hayranlar, yeni oyunun ne zaman geleceği konusunda meraklanmaya başlamıştı.

Kojima, ödül etkinliği sırasında oyunu anlatmak için sahneye çıktı ve Death Stranding 2 fragmanını yayınladı. Kojima ayrıca izleyicilere, oyun fragmanında detaylıca incelenmesi gereken sırlar olduğunu söyledi. Death Stranding 2’nin hikayesi COVID pandemisinden önce yazılmıştı, ancak pandeminin başlaması Kojima’nın senaryoyu tamamen yeniden yazmasına neden oldu.

Death Stranding 2 Fragmanı

Death Stranding 2

Death Stranding direktörü projeyle ilgili sürekli şifreli gönderiler yayınlıyordu ve tweetlerde bazı aktörlerin silüetleri yer alıyordu. Fragmanda da görüldüğü üzere ”Ben Kimim?” ve ”Ben Neredeyim?” sorularının cevabı da alınmış oldu. Ek olarak Kojima, Death Stranding 2 haricinde başka bir oyun üzerinde çalıştığını da doğruladı. Bu proje muhtemelen daha önce hakkında birkaç sızıntı yapılan Xbox oyunu.

Kojima, geçtiğimiz günlerde geliştirdiği oyunun film ve oyun sektörünü tamamen değiştireceğini belirtmişti. Açıkçası Death Stranding‘in yeni oyun duyurusu beni pek heyecanlandırmadı ancak geliştirilen diğer oyunu heyecanla bekliyorum. Hakkında bu kadar iddialı konuşulan oyunun nasıl bir yenilik sunacağını da oldukça merak ediyorum.

Oyunun fragmanını ve yaşlı Norman Reedus’u aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.