Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Division 2’den Büyük Sezon Değişikliği

The Division 2'nin sezonları artık 4 ay sürecek ve bu süre zarfında geliştiriciler, daha kaliteli iyileştirme yapabilecek.

Ubisoft Massive, çevrimiçi nişancı oyunu Tom Clancy’s The Division 2’nin geliştirme modelinde yapılacak büyük bir sezon değişikliğini duyurdu. Artık oyundaki her sezon öncekinden bir ay daha uzun olacak şekilde 4 aya uzatılacak. Oyunun beşinci yılının ikinci sezonu olan gelecek sezon, ekim ayında başlayacak. Sezonların dört aya uzatılmasından sonra geliştiricilerin daha kaliteli içerikler üretmesi ve teknik sorunları daha kapsamlı çözmesi bekleniyor.

The Division 2’nin geliştirilmesi, markanın hayranları için hayati önem taşıyor çünkü tüm göstergeler şu anda üçüncü bir oyun planının olmadığına işaret ediyor. Ubisoft Massive şu anda Avatar Frontiers of Pandora ve Star Wars Outlaws şeklinde iki büyük projeyle meşgul olduğundan yeni oyunun gelmeyecek olması şaşırtıcı değil.

The Division 2 Karışık İncelemelere Sahip

The Division 2

Geliştiricinin planları arasında Tom Clancy’s The Division Heartland ve mobil oyun Tom Clancy’s The Division Resurgence şeklinde yan ürünler de var. 2019 yılının Mart ayında çıkan oyun; PC, Xbox One ve PlayStation 4 konsollarında lansman yapmıştı. PC sürümü uzun yıllar sadece Ubisoft Store ve Epic Games Store’da mevcuttu ancak bu yılın ocak ayında nihayet Steam’e de geldi.

Başlangıçta, oyun Valve’ın mağazasında oldukça soğuk karşılandı ancak son zamanlarda oyuncuların The Division 2’ye olan ilgisi artmaya başladı. Steam’deki tüm incelemeler arasında yalnızca yüzde 66’sı olumluydu ve oyun karışık incelemelere sahipti. Son 30 gün içinde, oyunun olumlu yorumları yüzde 77’ye yükseldi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.