Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Boys 5. Sezon Final Mi Olacak? Yapımcıdan Açıklama

Prime Video'nun izlenme rekorları kıran süper kahraman dizisi The Boys, beşinci sezonu ile ekranlara veda edecek.

Prime Video’nun sevilen anti süper kahraman dizisi The Boys, sabırsızlıkla beklenen dördüncü sezonu ile 13 Haziran‘da geri dönüyor. Garth Ennis ve Darick Robertson’ın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan yapım, Vought adlı mega bir şirketin ve bünyesindeki süper kahramanların yolsuzluklarını ve suçlarını ifşa etmek için savaşan, çoğunlukla sıradan insanlardan oluşan bir grubu konu alıyor.

Amazon, mayıs ayında The Boys 5. sezon için resmi onayı vermiş ve hikayenin devam edeceğini müjdelemişti. Dizinin yürütücü yapımcısı Eric Kripke, sevilen dizinin beşinci sezonu ile ekranlara veda edeceğini söyledi.

Kişisel X / Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Kripke, “The Bos 5. sezon final sezonu olacak. Her zaman planım buydu, sadece Vought’tan son onayı alana kadar ketum davranmak zorundaydım. Hikayeyi kanlı, destansı bir doruğa ulaştırmak için heyecanlıyım” ifadelerini kullandı.

Kripke’nin paylaşımına dördüncü sezon finalinden olduğu tahmin edilen bir senaryo sayfası eşlik etti. Yayın hayatına 2019 yılında başlayan The Boys, Prime Video‘nun en başarılı orijinal dizilerinden biri oldu. Her yeni bölümüyle reytinglerde zirveye oynayan çizgi roman uyarlaması, Gen V adlı spin-off dizisi ve Diabolical adlı bir animasyon antolojisi ile evrenini daha da genişletti.

The Boys 4. Sezon, 13 Haziran’da Geliyor

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.