Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon’dan Müjde: The Boys 5. Sezon Onayını Kaptı

Prime Video platformunun en sevilen dizileri arasında yer alan The Boys 5. sezon onayını kaptı.

Amazon’un yayın platformu Prime Video‘nun en çok izlenen dizileri arasında yer alan The Boys 5. sezon onayını kaptı. Garth Ennis ile Darick Robertson’ın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan seri, Vought adlı mega bir şirketin ve bünyesindeki süper kahramanların yolsuzluklarını ve suçlarını ifşa etmek için savaşan, çoğunlukla sıradan insanlardan oluşan bir grubu (namı diğer The Boys) konu alıyor.

Arkasına devletin de desteğini alan bu ekibin lideri ise Karl Urban’ın canlandırdığı Billy Butcher. Amazon, Karen Fukuhara’nın canlandırdığı Kimiko karakterinin tahtaya bir şeyler oyduğu ve üzerinde “5. sezon” yazdığı bir videoyla haberi verdi. The Boys 4. sezonun henüz Prime Video’da yayımlanmadığı düşünüldüğünde neler olabileceği konusunda kafa yormak için önümüzde daha epeyce bir vakit olacak.

The Boys yeni sezonu, 13 Haziran‘da başlayacak ve ilk üç bölüm aynı anda yayımlanacak. Geri kalanlar ise 18 Temmuz’daki finale kadar haftalık olarak eklenecek. Dördüncü sezonda Urban ve Fukuhara’nın yanı sıra Antony Starr, Chace Crawford, Jessie T. Usher, Jack Quaid, Erin Moriarty, Tomer Kapon, Laz Alonso, Claudia Doumit ve Colby Minifie rollerine geri dönecek.

Bu isimlere Rosemarie DeWitt, Rob Benedict, Elliot Knight, Susan Heyward, Valorie Curry ve Jeffrey Dean Morgan katılacak. The Walking Dead’deki Negan rolüyle tanınan Morgan, daha önce John Winchester olarak rol aldığı Supernatural’da The Boys’un yaratıcısı Eric Kripke ile çalışmıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.