Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Batman’in HBO Max’te Yayınlanacağı Tarih Açıklandı

Başrolünde Robert Pattinson'ın olduğu The Batman'in HBO Max'te yayınlanacağı tarih açıklandı. Film, 19 Nisan 2022 tarihinde platformun kütüphanesine eklenecek.

2022 yılının en çok beklenen filmlerinden The Batman‘in HBO Max platformuna ne zaman geleceği açıklandı. The Suicide Squad, The Matrix Resurrections ve Dune gibi yüksek profilli yapımları hiçbir ek ücret talep etmeden eş zamanlı olarak yayın servisinde sunan Warner Bros., DC filmi için biraz daha farklı bir strateji izlemeye karar verdi.

Katıldığı bir podcast programında konuşan WarnerMedia CEO’su Jason Kilar, The Batman’in vizyona girdikten 46 gün sonra HBO Max‘te yayınlanacağını açıkladı. 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek olan DC filmi, 19 Nisan 2022‘de HBO Max aboneleriyle buluşacak. Kilar ayrıca Black Adam, The Flash, Elvis ve diğer filmlerin de 46. gününde dijital yayın platformuna geleceğini de sözlerine ekledi.

Batman, 19 Nisan 2022’de HBO Max’e Geliyor

The Batman HBO Max

Pattinson’ı DC’nin ikonik karakteri olarak izleyeceğimiz The Batman’de Zoë Kravitz Catwoman, Paul Dano Riddler, Colin Farrell Penguen, Jeffrey Wright Jim Gordon ve Andy Serkis Alfred Pennyworth’ü canlandırıyor. Filmde ayrıca Eternals’tan Barry Keoghan’ın Joker‘i oynayacağına dair söylentiler de var.

Matt Reeves tarafından yazılan ve yönetilen The Batman, 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek. 19 Nisan’da ise HBO Max’te yayınlanacak. Platformun 2022 yılı içerisinde Türkiye pazarına giriş yapması bekleniyor. DC filmlerini hangi sırayla izleyeceğinizi merak ediyorsanız sizleri buradaki içeriğimize alalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.