Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Batman 2 İçin Heyecanlandıran Açıklama

Yönetmen ve yazar Matt Reeves, The Batman 2 senaryosu üzerinde çalışmalara başladığını belirtti.

Matt Reeves, The Batman 2 için umut verici bir duyuru yaptı. Reeves, Collider ile yaptığı bir röportajda, “Bu işin derinine indik ve senaryoyu ortağım ile birlikte yazıyoruz. Mattson ve ben gerçekten heyecanlıyız. Bu projenin nasıl sonuçlanacağını merakla bekliyoruz.” dedi.

Reeves açıklamasının devamında, Robert Pattinson ile çalışmaktan mutluluk duyduğunu çünkü onun çok özel bir insan ve özel bir aktör olduğunu düşündüğünü belirtti. The Batman 2, geçen yılki CinemaCon etkinliğinde duyuruldu ve Matt Reeves, yeniden filmin yönetmenliğini üstlendi. Açıklamalardan da anlaşıldığı üzere Robert Pattinson bir kez daha Batman rolüne döndü.

The Batman 2 Senaryosu Çalışmaları Başladı

The Batman 2

Henüz film için genel bir oyuncu kadrosu açıklanmadı ancak Batman’in evreni iki marka ile büyüyecek. Colin Farrell’in oynadığı ilk film şubat ayından itibaren çekilmeye başlayacak. Çoğunlukla Arkham Asylum’da geçtiği bildirilen başka bir yapım da geliştirilme aşamasında.

Peter Safran ve James Gunn’ın DC Studios’un eş CEO olarak yeni bir çağ başlatmasının ardından, Batman hakkında birçok izleyici endişe yaşamıştı. İkili, listelerinin bir kısmını bu ayın sonlarında açıklayacakken, Gunn’ın ikonik DC kahramanının daha genç haline odaklanan yeni bir Superman filmi üzerinde çalıştığı bildirildi.

Şimdilik devam eden The Batman 2 projesinde bizleri neler bekliyor zamanla göreceğiz. Ancak DC Studios, hiç beklenmeyen hamleler yaptığı için herhangi bir projenin aniden iptal olduğunu da görmemiz şaşırtıcı olmaz. Bu yüzden resmi duyuruların gelmesini beklemekten başka çaremiz yok.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.