Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Batman’in Düşmanı Penguin’i Konu Alan Dizi Geliyor!

The Penguin'in yıldızı Colin Farrell, HBO Max dizisinin çekime başlamak için neredeyse hazır olduğunu doğruladı.

The Batman yan dizisi The Penguin‘in çekimleri başlamak üzere. Mart ayının başlarında vizyona giren Batman, Matt Reaves tarafından yönetildi ve Robert Pattinson’ı DC süper kahramanı olarak görme şansı yakaladık.

Filmin ana kötü adamı Paul Dano’nun Riddler’ı olsa da, Colin Farrell’ın canlandırdığı düzgün konuşan Penguen’i görmezden gelmek zordu. Farrell’ın oynadığı kötü karakteri ve yaşadıklarını daha fazla göstermek isteyen HBO, ‘The Penguin’ adlı bir yan diziye yeşil ışık yaktığını duyurdu. Bugün ise çekimlerin başlamak üzere olduğunu öğrendik.

The Penguin Dizisi Hakkında Tüm Bildiklerimiz

Penguin

Ön prodüksiyon çalışmaları devam ederken, The Penguin oyuncu kadrosu ve ekibi için çekimlerin başlamak üzere olduğunu öğrendik. Farrell daha önce dizinin senaryosundan bahsetmişti ancak ayrıntılar konusunda fazla bir şey sunmadı. Farrell, Variety ile yaptığı bir röportajda, çekimlerin önümüzdeki birkaç ay içinde başlayacağını açıkladı.

Falcone’nin kızını (Cristin Milioti) kadroya aldığı haberine göre dizi, The Batman‘den bir başka ikincil kötü adamla yakın bağlarını sürdürecek gibi görünüyor. Bunun kötü karakterimizin ilk kez kendi başına bir dizinin baş karakteri olacağı düşünüldüğünde, geniş bir yardımcı oyuncu kadrosu ile dizinin desteklenmesi gerekecek. Bu nedenle Falcone gibi karakterler de kesinlikle ön planda olacak.

HBO Max yöneticisi Sarah Aubrey, The Penguin’in The Batman’in zaman çizelgesine nasıl uyduğunu da açıkladı. Filmin bitiminden hemen sonra geçen dizi, Gotham sokaklarında hayatın nasıl olduğunu gözler önüne serecek. Batman sırasında tüm şehrin tamamen sular altında kaldığı düşünüldüğünde, yıkımın ardından çaresizce hayatta kalmaya çalışan hem suçlular hem de siviller için deneyimin nasıl olduğu ortaya çıkacak.

Dizinin dramatik olacağı kesin, ancak başroldeki karakterin filmin komik rölyefinin çoğunluğunu oluşturduğu göz önüne alındığında, muhtemelen bazı komedi unsurları da içerecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.