Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The 4 Winds’ten Dora Özsoy’un Şirketi Rogue Duck ile Global Yayıncılık Anlaşması

The 4 Winds Entertainment, Rogue Duck Interactive ile iş birliği yaparak 2024-2025 yayın programına üç yeni oyun ekliyor.

Oynaması ücretsiz hazine avı ve nişancı oyunu HAWKED‘un yayıncı koltuğunda oturan The 4 Winds Entertainment, Dora Özsoy’un sahibi olduğu Rogue Duck Interactive ile yaptığı iş birliği ile global yayıncılık yolunda ilk adımını atıyor. İki firma, 2024-2025 yayın takvimine üç yeni oyun ekliyor. Bunlardan ilki, canavar eğitim temalı NeoDuel: Backpack Monsters olacak.

PvP envanter yönetimi otomatik savaş oyunu, 2024’ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek. 2021 yılında kurulan, WW3’nin Türkiye ve MENA lansmanından sonra yakın zamanda HAWKED’un başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesiyle tanınan bağımsız yayıncı The 4 Winds Entertainment, iş stratejisini global bir yayıncı olma yolunda değiştiriyor.

The 4 Winds ve Rogue Duck, Güçlerini Birleştiriyor

Hollanda merkezli firmanın amacı, dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilere dokunabilmek ve onların daha geniş ve çeşitli bir oyuncu topluluğuna ulaşmalarında yardımcı olmak. Rogue Duck Interactive ile yapılan ortaklık, bu küresel genişlemenin ilk adımı olup, niteliğe nicelikten daha fazla önem vererek, aynı zamanda daha temsil edilme fırsatı bulan stüdyolar ve geliştiricilerden gelen akıllı, orijinal deneyimlere vurgu yapmayı amaçlıyor.

the 4 winds rogue duck

The 4 Winds’in pazarlama direktörü Uğur Ülger, “Global bağımsız bir yayıncı olma yolunda değişimimize ilk ortaklık olarak Rogue Duck Interactive ile iş birliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Dora Özsoy’u 2010’ların başında bir Türk YouTube içerik oluşturucusu olarak mütevazı günlerinden beri tanımak ve kariyerinin başarılı bir bağımsız oyun geliştiricisi olarak nasıl geliştiğini görmek çok etkileyici” dedi.

Stüdyonun strateji türünde mükemmelliğe ulaşmasına yardımcı olmak istediklerini belirten Ülger, gelecekte yayımlamayı planladıkları oyunları hit yapımlar olmasını umduklarını söyledi. Nisan ayında Ülger ile bir araya gelmiş ve kısa sürede 1,5 milyon oyuncuya ulaşan HAWKED hakkında konuşmuştuk. Dileyen okurlarımız röportajımızı okuyabilirler.

NeoDuel: Backpack Monsters, Bu Sene Geliyor

the 4 winds dora özsoy

Rogue Duck Interactive’in kurucusu Dora Özsoy ise ortaklık ile ilgili düşüncelerini şöyle paylaştı: “The 4 Winds Entertainment ekibiyle güçlerimizi birleştirmek, bir bağımsız stüdyo olarak en iyi yaptığımız şeyi yapmamıza olanak tanıyor: İnandığımız harika oyunları yaratmak. Farklı ülkelerden gelen bağımsız geliştiricileri destekleme taahhütleri ve yayıncılık deneyimleriyle, NeoDuel ve gelecekteki oyunlarımızı daha geniş bir kitleye ulaştırmak için harika bir tamamlayıcı olacak”

The 4 Winds Entertainment ile Rogue Duck Interactive arasındaki iş birliğinin ilk meyvesi olan NeoDuel: Backpack Monsters, çok oyunculu, canavar eğitim temalı, PvP envanter yönetimi ve otomatik savaş oyunu olarak tanımlanıyor. Sırt çantanızı toplayın, birleştirin, yönetin ve güçlü kombinasyonlar oluşturun. Canavarlarınızın stratejik olarak konumlandırın ve takımınızla diğer oyunculara karşı savaşın. Oyun, Steam‘de istek listesine eklenebilir ve halihazırda demo olarak indirilebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.