Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

HAWKED’un Yeni Sezonu 2. Sayı: Karanlık Misafir Yayımlandı!

Yayıncı The 4 Winds Entertainment ve geliştirici MY.GAMES, HAWKED'un merakla beklenen yeni sezonu 2. Sayı: Karanlık Misafir'i yayımladı.

Yayıncı The 4 Winds Entertainment ve geliştirici MY.GAMES, oynaması ücretsiz çevrimiçi hazine avı oyunu HAWKED‘un heyecanla beklenen dev güncellemesi 2. Sayı: Karanlık Misafir‘i yayımladı. Yeni bölüm, heyecan dolu aksiyonu ve sürükleyici hikayesinin yanı sıra birçok yöntemle özelleştirilebilen oynanışı ve görünümüyle öne çıkıyor.

Oyuncuların hazine avı deneyimini bambaşka bir seviyeye taşımayı hedefleyen güncelleme, tüm bunların yanında HAWKED’u nihayet Epic Games Store‘a taşıyor. Böylece oyun, MY. GAMES Launcher ve Steam’in ardından PC için yeni bir platform daha sunmuş oldu. Oyuncular 2. Sayı: Karanlık Misafir’de VEKTR’ın gelişiyle kendilerini HAWKED dünyasını sarsan, çalkantılı bir çatışmanın ortasında bulacak.

Sürgünada’yı Gelişmiş Robot Düşmanlar İstila Ediyor

İleri teknoloji sibernetik savaşçılar ve gelişmiş dronlar Sürgünada‘nın kontrolünü ele geçirerek sahile karakollar ve üsler kurdu. İstilanın sebebi ise adada bugüne kadar keşfedilmiş en büyük kasayı ele geçirebilmek. Bu kasanın içinde eşi benzeri görülmemiş bir güç kaynağı olan efsanevi Adanın Kalbi’nin yer aldığı iddia ediliyor.

hawked yeni sezon

VEKTR saflarında yer alan yeni ve güçlü düşmanların yepyeni görevlerde HAWKED‘a dahil olmasıyla Sürgünada için verilen savaş daha da hararetlenecek. Haydutlar artık yakın dövüşte acımasız GAMA birimleriyle, havadan tehdit oluşturan BETA birimleriyle ve kuvvetleriyle yerin şekil değiştirmesine sebep olan DELTA birimleriyle yüzleşecek.

Ayrıca tehlikeden kaçınmayı bilen, müttefiklerinin yeteneklerini geliştiren EPSİLON parazit robotları ve zararsız gözükmelerine rağmen kendilerini patlatarak ortalığı yakıp yıkabilen OMİKRON birimleri zorluğu iyice artıracak. Bu sırada Arakçılar için büyük önem taşıyan ve hazinelerle dolu Ateş Konvoyları da kaynak sıkıntısı çeken Haydutlar için ideal hedeflere dönüşecek.

Dev güncelleme ile oyuna gelen önemli yeni özellikler şöyle:

PvP Dereceli Modu

HAWKED’un rekabetçi PvP deneyimi Dereceli Modu ile genişliyor. Oyuncular ekiplerini topladıktan sonra Dereceli Modu’nda hazine göndererek ve düşmanları avlayarak Rütbe ve Küme atlayabilir, yukarı doğru tırmandıkça da özel ödüllerin sahibi olabilirler.

Sınıf Kartları

Sınıf Kartları, HAWKED’da stilleri ve oynanış tarzlarını denemek için yeni bir yöntemdir. Eski efsanevi Haydutlardan esinlenerek hazırlanan yeni koleksiyon eşyaları olan Sınıf Kartları, Uzmanlık görevlerini tamamlayarak yükseltilebilen 5 Uzmanlık seviyesine sahiptir.

hawked 2. sayi karanlik misafir guncelleme

Her Sınıf Kartı, bazı oynanış tarzlarını güçlendirecek eşsiz güçlendirmelerin ve bonusların kilidini açar veya oyuncuların savaşıp yağmalamak için yeni yöntemler bulmasına yardımcı olur. Bir Sınıf Kartı’nın kilidini açmak için önce kartın içinde belirtilen doğru Eserlere ve Teçhizatlara sahip olarak kartı etkinleştirmek gerekir.

Haydut Bileti

Haydutlar görevleri tamamlayarak ücretsiz hattaki ödüllere sahip olabilir veya ek ödüllerle maceralarını daha karlı hale getirmek için Premium Haydut Bileti‘ni satın alabilirler. Premium hat ile özel Kıyafetler, Avatarlar, Silah Desenleri ve daha fazlasını elde edebilirsiniz. Ayrıca bir sonraki sayının Haydut Bileti’ni satın almanıza yetecek kadar GE-0 Jetonu da kazanabilirsiniz.

HAWKED Yeni Sezon Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.