Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Test Drive Unlimited Sadece Yeni Nesil Olacak

Nacon, açık dünya yarış oyunu Test Drive Unlimited Solar Crown'un yalnızca yeni nesil sistemleri hedeflediğini doğruladı.

Nacon, 2020’de açık dünya yarış serisi Test Drive Unlimited Solar Crown için yeni bir oyun yaptığını duyurdu. Bu oyunun arkasındaki ekip, WRC ile tanınan Kylotonn. Çoğu yarış oyununun aksine Test Drive serisi özellikle yeni nesil arabalarıyla hayranların dikkatini çekti. Bu araç markalarına Ferrari, Bugatti ve Lamborghini dahil.

Test Drive Unlimited Solar Crown‘un geçen yılki fragmanı, şık boyalı arabalar, lüks ortamlar ve bu çaptaki insanların katılacağı yaşam tarzına vurgu yaparak tamamen oyunun lüks yönlerine odaklandı. Oyunun geliştiricileri tarafından yakın zamanda yayınlanan bir blog yazısında, oyuncuların Hong Kong Adası’ndaki bir klan savaşına katılacağını ve burada Streets veya Sharps tarafında yer alacaklarını açıkladı.

Test Drive Unlimited Yalnızca Yeni Nesil Olacak

Test Drive Unlimited

Test Drive Unlimited Solar Crown ekibinin not ettiği en önemli ayrıntılardan biri, Nacon’un PS4 ve Xbox One platformlarında geliştirmeyi bırakacağı oldu. Blog gönderisine göre bunun nedeni, yeni nesil konsollarda bulunan teknolojiden yararlanmak ve oyunun kalitesini “maksimize etmek” isteyen ekipti. Switch versiyonu hala geliştirilme aşamasında ancak muhtemelen bulut teknolojisi kullanacak.

Bununla birlikte bir başka büyük duyuru, Test Drive Unlimited Solar Crown’un 2023’e ertelenmesi oldu. Ekip, oyunun hayranlardan çok fazla destek aldığından, bu ertelemenin, oyunu birçok hayranın zevk alabileceği bir dereceye kadar cilalamak olduğunu söyledi. Hayranları hayal kırıklığına uğratmamak için ekip, bu ekstra geliştirme süresinin hayranların bir dizi beta testi düzenleyecek.

Ekip, Test Drive Unlimited‘ın bu kapalı beta testleri için programın üzerinde çalışıldığını ve meraklı hayranların oyunu piyasaya sürülmeden çok önce test etme şansı elde edeceğini belirtti. Bu aşama geliştiricilerin, yarış oyununun daha da geliştirilebilmesi için hayranlardan geri bildirim almasına olanak tanıyacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.