Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Test Drive Unlimited Solar Crown Ertelendi

Test Drive Unlimited Solar Crown ertelendi; oyunun Xbox One ve PS4 versiyonları ise iptal edildi.

Nacon’un geliştirdiği Test Drive Unlimited Solar Crown ertelendi. Başlangıçta 22 Eylül’de piyasaya sürülmesi planlanan oyun, artık 2023’te piyasaya sürülecek. Yayıncı ayrıca yarış simülasyonunun artık PS4 ve Xbox One’a gelmeyeceğini de doğruladı. En yeni konsollardaki teknolojiden en iyi şekilde yararlanmak için bu kararın alındığı açıklandı.

Test Drive Unlimited Solar Crown Hong Kong Adası’nın iki büyük fraksiyonu olan Streets ve Sharps hakkında yeni ayrıntılar da sağlandı. Her birinin kendi karargahı olacak, ilki eski bir binada yer alacak ve daha çok yeraltı atmosferine sahipken, ikincisi Batı Bölgesi’ndeki lüks bir binanın en üst katını işgal edecek ve sofistike bir ambiyans içerecek.

Test Drive Unlimited Solar Crown Beta Süreci Yakında

Test Drive Unlimited Solar Crown
Sharps VIP alanı.

Üyeliklerinden bağımsız olarak tüm oyuncuların erişebileceği “genel alanlar” ile birlikte VIP alanları “bağlılığını kanıtlamış” klan üyeleri için olacak. Burası, toplantılara katılacağınız ve karşı fraksiyona karşı görevleri üstleneceğiniz yer olacak. Nacon ayrıca, oyunu geliştirmek için oyunculardan geri bildirim alacağı kapalı bir beta programı üzerinde çalıştığını da açıkladı.

Test Drive Unlimited Solar Crown, Test Drive döngüsünün bir parçası olan açık dünya yarış oyunu serisinin üçüncü bölümü olacak. Oyun, portföyünde V-Rally 4, FlatOut 4: Total Insanity, TT Isle of Man: Ride on the Edge veya WRC serisi gibi yarış oyunlarını içeren Kylotonn stüdyosu tarafından geliştirilme aşamasında ve 2016’dan beri markayı yöneten Nacon tarafından piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.