Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tekken 8 Geliyor! İlk Fragman Paylaşıldı

Bandai Namco, EVO 2022 etkinliğinde Tekken için bir video gösterdi. Ancak çıkacak projenin ne olacağı konusunda detaylı bilgi paylaşılmadı.

Bandai Namco, yaklaşmakta olan Tekken 8 projesi için bir video paylaştı. Tekken 7 Grand Finals’in ardından EVO 2022’de sahneye çıkan Bandai Namco, bir sonraki Tekken 7 güncellemesi için bir fragman paylaştı. Fragmanın sonunda Kazuya Mishima’nın babası Heihachi Mishima’yı uçurumdan aşağı attığı sahne gösterildi.

Kamera Kazuya’nın yüzüne yakınlaştığı anda Kazuya’nın 1994 PlayStation versiyonundan oldukça modern bir görünüme geçtiğini görüyoruz. Fragman siyaha dönmeden önce ekranda “Hazır Olun” yazısı görünüyor. Dizi yönetmeni Katsuhiro Harada, resmi EVO yayınında göründü ancak oyun hakkında hiç ayrıntı vermedi.

Tekken 8 Dizi Olarak Gelebilir Mi?

Tekken 8

Henüz kesin olarak bilmesek de, bu teaserın Tekken 8‘i işaret ettiğini varsayabiliriz. Bununla birlikte teaser orijinal Tekken’den görüntüleri kullandı. Yani, bu yüzden bir yeniden yapım da mümkün olabilir. Bandai Namco’dan henüz bu projenin ne olduğu konusunda resmi bir açıklama gelmedi. Projenin yeni bir oyun mu yoksa devam oyunu mu olacağı belli değilken, bir dizi ya da film haberi ile şaşırabiliriz de.

Tekken 7, ilk olarak 2017’de piyasaya sürüldü ve lansmanından bu yana bir ton DLC desteği aldı. Oyun şu anda Steam’de indirimli bir şekilde satışta. Ayrıca etkinlikte duyurulan bir diğer oyun Fatal Fury hakkında merak ettiklerinize haberimizden ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.