Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

90’ların Efsane Oyunu Fatal Fury Geri Dönüyor

Yayıncı SNK, 1999 yapımı Fatal Fury'nin geri döneceğini açıkladı. Oldukça heyecan verici bu haber, kısa bir video ile duyuruldu.

Hafta sonu boyunca süren EVO 2022 şenlikleri sırasında yayıncı SNK, yeni bir oyun duyurdu. Sonuncusundan bu yana oldukça zaman geçen Fatal Fury oyunu, yeni versiyonuyla çıkış yapacak. Yayıncı SNK, bununla ilgili kısa bir video yayınladı. Seri için önemli olan 1999’daki Garou: Mark of the Wolves‘un devamı olması muhtemel olan oyun için kesin bir şey söylemek mümkün değil. Çünkü yayınlanan videoda, yalnızca bir karakter görünüyor.

Garou, piyasaya sürülen son ana Fatal Fury oyunuydu. Yani Terry ve şirketini kendi serilerinde gördüğümüzden bu yana 20 yıldan fazla zaman geçti. Bu oyunun neye benzeyebileceği konusunda çoğu kişinin tahmini vardır. Çünkü tek bir görüntüye dayalı ve eşlik eden başka hiçbir bilgi içermeyen bu duyuru, oyun yapımının yıllar süreceğine işaret ediyor.

Fatal Fury, Tonko İmzalı Olacak

Fatal Fury

25 yıl boyunca SNK ile çalışan ve sanatçı Tonko olarak bilinen Aki Senno’nun imzası da fragmanda oldukça belli oluyordu. Last Blade, King of Fighters, Samurai Shodown ve Metal Slug serilerinde çalışan sanatçı; belli ki bu devam oyununda de yer alacak.

Sanatçı en çok 1999’da oyun salonlarında piyasaya sürülen orijinal Garou üzerindeki çalışmasıyla tanınıyor ancak 2000’de Neo Geo’da ve 2001’de Dreamcast‘te de çalışmıştı. Bu yüzden dövüş oyunu hayranları için Tonko’nun geri gelmesi oldukça olumlu bir adım olmuş.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.