T1 Worlds 2021 Kadrosunu Duyurdu

aşlayacak olan Worlds 2021 turnuvası öncesinde takımların kadroları duyurulmaya devam ediyor. Başarılı espor organizasyonlarından birisi olan T1 kadroyu duyurdu.

League of Legends takipçilerinin merakla beklediği Worlds 2021’e sayılı günler kala turnuvaya katılacak olan takımların hangi kadro ile katılacağı merak ediliyordu. Özellikle pandemi dönemi ile takımlardaki bazı oyuncuların seyahat engelleri olduğunu düşündüğümüzde kadrolar büyük bir önem kazanıyor.

T1 Worlds 2021 Kadrosu Belli Oldu

LCK 2021 Yaz Mevsimi finalinde DWG’ye mağlup olmasının ardından Bölgesel Finalini kazanarak 2021 Dünya Şampiyonası’na 3. torbadan katılacak olan T1 ekibi, turnuvada ter dökecek kadrosunu duyurdu. Yapılan bu duyuru ile birlikte T1 Worlds 2021 kadrosu belli olmuş oldu. Yeniden Worlds sahnesine geri dönecek olan T1 Worlds 2021 kadrosu şöyle;

  • Üst koridor: Canna
  • Orman: Oner ve Cuzz
  • Orta koridor: Faker
  • Destek: Keria
  • Alt koridor: Teddy ve Gumayusi
t1 worlds 2021 kadrosu

T1 Worlds 2021 kadrosu alternatifleri olan bir kadro olduğu için takımın hangi karşılaşmalara hangi beşli ile çıkacağı merak konusu. Son iki mevsimde bir türlü istikrar sağlayamayan T1’ın Worlds 2021’de başarılı gösterip göstermeyeceği de merak konusu. Eski T1 koçları Daeny ve Zefa ya da Teddy- Gumayusi ile Oner- Cuzz arasında farklı seçimlerle vadideki yerini alıyordu. T1 bazen Faker’ın yerine Clozer ile maça çıkıyordu.

Yaz mevsiminin sonunda eski koç ekibi ile yollarını ayıran T1, takımın başına Stardust’ı getirmişti. Yaz mevsiminin ikinci yarısına baktığımızda ise yeni koç Stardust, Canna, Oner, Faker, Keria ve Gumayusi beşlisini oturtarak iyi sonuçlar elde etmeye çalışmış ve sonrasında ise bu kadroda bazı zamanlarda Teddy’i tercih etmişti. T1’ın Worlds 2021 macerasının nasıl olacağını ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol