PEACE Worlds 2021’e Eksik Kadro İle Katılacak

Words 2021’e sayılı gün kala katılacak ekipler hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu ekiplerden birisi olan PEACE Worlds 2021’e eksik kadro ile katılacak.

2021 Dünya Şampiyonası ya da League of Legends takipçileri arasında daha çok bilinen adıyla Worlds 2021, 6 Kasım tarihinde başlayacak. Turnuvanın başlamasına sayılı günler kala, katılacak olan ekipler hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor.

Turnuvada LCK (Okyanusya) bölgesinde temsil edecek PEACE ekibinde ise taraftarlarını üzecek bir haber geldi. Ekibin üst koridor oyuncusu olan Apii ve ormancısı olan LeeSA seyahat sorunları nedeniyle Worlds 2021’e gidemeyecek. İki oyuncusu eksik olarak turnuvaya katılacak olan PEACE için gruplara kalmak adına işler daha da zora girdi.

PEACE’in Ormancısı Ve Üst Koridoru Worlds’te Olmayacak

peace

Konu hakkında ekip tarafından yapılan açıklama şöyle; “Apii ve LeeSA’nın Worlds 2021’de takımın geri kalanıyla birlikte olamayacağını üzülerek belirtmek istiyoruz. Koronavirüs pandemisi sonrasında dünyadaki mevcut durumun sürekli değişmesi nedeniyle seyahat uygunluğu kriterlerini karşılayamadığımız bir durum içindeyiz. Apii ve LeeSA’nın bu turnuvada bizler için ne kadar önemli bir fırsat olduğunu biliyoruz. Önümüzdeki sezon geri döneceklerine eminiz. Kadro değişiklikleri konusunda siz değişikli takipçilerimizi bilgilendireceğiz.”

PEACE World 2021’e eksik gidecek olsa da takımdaki iki oyuncunun yerine yeni isimler getirilecek. Üst koridorda Apii’nin yerine geçtiğimiz mevsimde Mad Lions ekibinde temsilcimiz Armut’un koçluğunu yapan Vizicasci yer alacak. Kısa bir süre önce profesyonel arenaya yeniden döndüğünü açıklayan Vizicasci, ilk olarak Worlds 2021’de sahneye çıkacak.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol