Suning Takımı Weibo Gaming Olarak İsim Değiştirdi

LPL’in önemli takımlarından birisi olan Çin espor organizasyonu ve League of Legends Dünya Şampiyonası ikincisi Suning ismini değiştirdi.

2020 yılında dünyanın en iyi takımlarından birisi olan Suning, Çin’in sosyal medya platformu olan Weibo’nun sahibi olduğu Sina Corporation tarafından satın alındı. Bu satın alımla birlikte Suning takımı Weibo Gaming olarak ismini değiştirdi.

Çin’in en üst düzey League of Legends ligi olan LPL’de oynadıkları oyunlarla tanınan Suning, 2020 yılında Dünya Şampiyonası’nda DWG KIA takımına finalde yenilerek ikinci olmuştu.

Suning Takımı

Suning Takımı İsim ve Marka Değişikliğine Gitti

Suning takımı Weibo Gaming olarak ismini değiştirdiği yine Weibo üzerinden yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Satın alma ve kimlik değişiklikleri “hemen uygulamaya girecek” şekilde uygulandı. Weibo bu satın alımın detaylarını ise açıklamadı.

Gidilen bu kimlik değişikliği ile birlikte Weibo Gaming, 2022 Bahar Mevsimi’nin başında LPL’de mücadele etmeye başlayacak.

suning takimi weibo gaming olarak isim degistirdi 3

Weibo Gaming bu satın alım sonrasında League of Legends, Wild Rift ve Hearthstone arenasında mücadele etmeye devam edecek ve Suning takımının ruhunu devam ettirecek.

League of Legends operasyonlarına 2022 sezonuna girereken, kadroda bir değişikliğin yapılmayacağını açıklayan Weibo Gaming, eski Suning oyuncularının ve çalışanlarının gelecek yıl boyunca takımda kalacağınaı açıkladı. Takımın gelecek sezondaki hedefi ise LPL Şampiyonluğu ve Worlds 2022 şampiyonluğu olarak açıklandı.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol